Zakończony

Konkurs "Kiedyś w przyszłości"

Opis konkursu

„Kiedyś w przyszłości”Konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w ramach projektu edukacyjnego Kształtowanie Przestrzeni.
Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności prezentacji efektów własnej pracy oraz kreatywności, a także uwrażliwienie młodzieży na potrzeby innych, zwrócenie uwagi na wielowarstwowość miasta i odmienne potrzeby różnych użytkowników przestrzeni.
Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu autorskiego pomysłu na temat tego, jak w przyszłości będzie wyglądać nasze życie, jak zmienią się miasta, co stanie się naszymi zwyczajami albo popularnymi dziś miejscami.
Konkurs jest skierowany do dwóch grup wiekowych: uczniów 6-8 klas szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.
Prace konkursowe można nadsyłać do dnia 15 maja 2024 r.

Nagrody

przewidziane nagrody

Pula nagród to 20 000 PLN. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i dodatkowe niespodzianki w trakcie uroczystej gali wręczenia nagród, która odbędzie się w czerwcu 2024 r. w Warszawie. Najwyżej ocenione prace wywalczą nagrody pieniężne dla szkoły lub placówki laureatów.

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: kachna1111

Podobne konkursy

Brak komentarzy.