Zakończony

Konkurs "KiK Kobieta Roku" 18+

Opis konkursu

"Kobieta Roku KiK" to jedyny w swoim rodzaju konkurs o ogólnopolskim zasięgu, przeprowadzany w tak atrakcyjnej i niebanalnej formie. Celem projektu jest odkrycie wyjątkowości kobiet nie ze względu na ich wygląd zewnętrzny, ale na ich codzienną postawę, cechy charakteru i siłę osobowości. Kobieta Roku KiK to osoba prorodzinna, dbająca o przyjaciół i bliskich, zaangażowana społecznie oraz posiadająca własną pasję. Te cechy idealnie odzwierciedlają charakter marki KiK.
Konkurs ma charakter wieloetapowy. W każdym miesiącu kalendarzowym, począwszy od marca 2016 r. do listopada 2016 r., kandydatki mogą zgłosić się do rywalizacji poprzez wypełnienie formularza na stronie www.kik-kobietaroku.pl. Do Wielkiego Finału przejdzie 9 kandydatek, które uzyskają największą liczbę głosów w poszczególnych miesiącach. Nagroda gwarantowana dla każdej z finalistek to 2 000 złotych.
W każdym miesiącu zostanie wyłoniona jedna finalistka.
Wielki Finał, podczas którego zostanie wyłoniona „Kobieta Roku KiK” zaplanowany jest na styczeń 2017 roku. Decyzję o tym, która z Pań zdobędzie ten zaszczytny tytuł oraz otrzyma główną nagrodę, podejmie jury. Zwyciężczyni weźmie również udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej na okładkę prospektu promocyjnego KiK!
Do udziału w konkursie mogą zgłosić się Polki, które ukończyły 18 lat.

Nagrody

Nagrodą główną jest wygrana o wartości 20 000 złotych!
Kobieta Miesiąca otrzyma od Organizatora tytuł „Kobiety Miesiąca KiK” oraz nagrodę pieniężną „ Nagroda Miesiąca” w kwocie netto (po odprowadzeniu podatku przez Organizatora): 2 000,00 złotych (słownie: dwa tysiące złotych).
Kobieta Roku otrzyma od Organizatora tytuł „Kobiety Roku KiK” oraz nagrodę pieniężną „ Nagroda Finałowa” w kwocie netto (po odprowadzeniu podatku przez Organizatora): 20 000,00 złotych (słownie: dwadzieścia tysiące złotych).

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: mixik

Podobne konkursy

Brak komentarzy.