Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Kobiety kochają diamenty"Opis konkursu

W okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia 6 października 2013 r. każdy Uczestnik, który dokona zakupu jednego z następujących produktów Elseve, tj. wszystkie szampony oraz odżywki do spłukiwania i bez spłukiwania, w tym: odżywki regularne, natychmiastowe kuracje, maski, odżywki w spray’u, terapie pielęgnacyjne w spray’u, eliksiry, błyskawiczne trapie, aktywatory, zwane dalej „Produktami Elseve”, odbierze i zachowa paragon z kasy fiskalnej potwierdzający dokonanie zakupu, może wziąć udział w Loterii, z zastrzeżeniem pozostałych warunków przewidzianych w Regulaminie.
W celu wzięcia udziału w Loterii, Uczestnik powinien w terminie od dnia 2 września 2013 roku do dnia 6 października 2013 roku dokonać zakupu co najmniej jednego Produktu Elseve, a następnie przystąpić do udziału w Loterii, („Zgłoszenie”) poprzez wysłanie zwykłej wiadomości tekstowej SMS pod skrócony numer telefonu 3636, w treści wpisując słowo „Elseve”. Koszt wysłania wiadomości SMS jest zgodny z taryfą operatora Uczestnika. Koszt wysłania wiadomości SMS ponoszą Uczestnicy Loterii. Zgłoszenie bierze udział w Losowaniu Dziennym.

Nagrody

5 kart przedpłaconych BRE BANK S.A. o wartości 10.000,00 złotych każda, wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 1.111,00 złotych.
35 zegarków marki Michael Kors o wartości 846,81 złotych każdy;
350 złotych kompletów biżuterii z diamentami marki Apart o wartości o 259,53 złotych każdy

Nadesłane przez: dzasmina Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz