Zakończony

Konkurs "Kohersen Challenge Edycja I - Sklep Kohersen"

Opis konkursu

Etap I
  • Wyślij poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy relację fotograficzną (3-5 zdjęć) prezentującą proces przygotowania ulubionej potrawy (w szczególności etap smażenia, gotowania, duszenia na dowolnego typu kuchence) opatrzonej komentarzem wyjaśniającym, dlaczego to właśnie Ty powinieneś dostać zestaw dwóch naczyń Kohersen do testów. Pliki umieść na WeTransferze, Google Drive lub Dropbox i wklej link w formularzu zgłoszeniowym.
  • Wśród zgłoszeń wybierzemy 10 najlepszych relacji, a ich autorów zaprosimy do Etapu II Konkursu. Każda z wybranych osób otrzyma zestaw naczyń Kohersen®, który posłuży do realizacji zadań w Etapie II.
Etap II
  • 10 osób, które otrzyma naczynia Kohersen® do testów, zobowiązane jest do wysłania za pośrednictwem formularza oraz opublikowania na przynajmniej jednym prowadzonym przez siebie profilu społecznościowym, raz w tygodniu, 4 relacji w odstępach tygodniowych. Przez relację rozumie się materiał video oraz 3 do 5 zdjęć prezentujących przygotowanie posiłku przy użyciu naczyń Kohersen® oraz sposobu ich podania.Osoby, które wywiążą się z zadania w Etapie II zatrzymają naczynia Kohersen®, które stanowią nagrodę w Konkursie. Spośród wszystkich nadesłanych relacji Jury wybierze jedną najciekawszą, której twórca otrzyma nagrodę główną: Blender próżniowy Kohersen®.

Nagrody

  • Blender kielichowy
  • 10 zestawów naczyń

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: xjustx

Podobne konkursy

Brak komentarzy.