Zakończony

Konkurs "Legenda Morska w Obiektywie 2022"

Opis konkursu

Do Konkursu można nadsyłać prace w następujących kategoriach:
  • PNM - Praca na Morzu - kadry obrazujące pracę związaną z morzem, w tym ludzi i pracę związaną z szeroko pojętą gospodarką morską (np. stocznie, szkutnictwo, rybołówstwo, okrętownictwo, praca na statkach, badania morskie, żegluga morska, prace na platformach morskich)
  • DM - Detal Marynistyczny - kadry, fotografie, które odkrywają i eksponują w niezwykły sposób morskie artefakty, w tym m.in. elementy marynistyczne dekoracji budynków, fasad, statków i okrętów.
  • WKM - Wakacje Morskie Gdyni - wypoczynek letni w Gdyni, w tym związany z morzem, w tej kategorii można nadsyłać także zdjęcia związane z rekreacją oraz letnią edukacją morską.
  • MM - Morskie Miasto – krótki reportaż z Gdyni (4-5 fotografii), życia codziennego miasta, w kontekście nawiązującym do tradycji oraz atrybutów morskich np. reportaż z wydarzeń morskich, wizyt statków - załóg, życie codzienne na nadmorskich ulicach, pasażach.
  • LPM – Legenda Portu Morskiego – kadry oraz zestawy fotografii, prezentujące współczesny port morski w Gdyni, oddające jego tożsamość, w tym w kontekście 100-letniej historii np. legendarne miejsca, obiekty, pracę codzienną portu.
  • ŻM – Żywioł Morski - mini reportaż – w duchu morskich opowieści – w tym, np. kadry „spod żagla”, z regat, wypraw morskich, jak i fotografie uwieczniające najciekawsze meteorologiczne zjawiska związane z żywiołem morskim, obrazujące jego nieobliczalność w czasie np. sztormu, szkwału, nocnej burzy.

Nagrody

I nagroda - bez względu na kategorie: nagroda 1 500 zł
II nagroda: 700 zł netto oraz zestaw książek
III nagroda: Vouchery o wartości 400 zł do restauracji Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni, pamiątki morskie
Ponadto nagrody za wyróżnienia - najciekawsze zdjęcia w poszczególnych kategoriach w formie książek lub zestawu biletów do atrakcji.
Organizator konkursu opłaci od nagrody laureata konkursu, podatek dochodowy.

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: maryal

Podobne konkursy

Brak komentarzy.