Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Literackie zdjęcie z wakacji"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 04.07.2012 do: 31.08.2012

Organizatorem konkursu jest serwis tygodnik.onet.pl.
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy na adres tp@tygodnik.com.pl wysłać zdjęcie z wakacji (z tematem "Literackie zdjęcie z wakacji"), które w jakiś sposób nawiązuje do literatury.

Każdy autor może wysłać jedno zdjęcie tygodniowo. Do zdjęcia należy dołączyć dane kontaktowe, krótki opis (maks. 1000 znaków) i zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Konkurs podzielony jest na dwie części. W pierwszej części rozstrzygnięcie następować będzie w każdą środę, licząc od 4 lipca do 31 sierpnia 2012 r. W każdą środę jury ogłosi "Zdjęcie tygodnia", biorąc pod uwagę zdjęcia, które wpłynęły.

Drugą częścią konkursu jest finał. Spośród nadesłanych zdjęć do finału dostaną się te trzy, które dostaną najwięcej głosów w postaci kliknięć "Lubię to!" w portalu Facebook w profilu Tygodnika Powszechnego. Zdjęcia biorące udział w konkursie zamieszczone będą w albumie o nazwie "Literackie zdjęcia z wakacji!".

Nagrody:
Organizatorzy przewidują 8 nagród dla autorów "Zdjęć tygodnia" oraz 3 zestawy nagród dla autorów "Zdjęć finałowych".

Autorzy "Zdjęć tygodnia" otrzymają bon o wartości 200 zł na zakup paliw na stacjach BP w Polsce. Autorzy "Zdjęć finałowych" otrzymają zestaw nagród: bon o wartości 200 zł na zakup paliw na stacjach BP w Polsce oraz użyczenie samochodu Fiat Panda na weekend (od piątku do poniedziałku).

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez joan. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodała mkmadzia7

Nagrody

Nadesłane przez: joan Opublikowane przez: mkmadzia7

Podobne konkursy

Dodaj komentarz