Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Logistyczne migawki - cztery pory roku" II edycja

Opis konkursu

Ideą Konkursu jest wspieranie kreatywności i sztuki fotograficznej w połączeniu z pokazaniem naszej branży, jako dziedziny z założenia nie artystycznej.
Chcemy w tej edycji, aby zwycięskie prace, oprócz publikacji w specjalnym wydaniu kalendarza ściennego, zostały również upublicznione i pokazane na wystawie dedykowanej Konkursowi.

Zapraszamy do udziału w Konkursie wszystkich miłośników fotografowania, którzy chcieliby podzielić się swoją wizją podjętego tematu.

Zadaniem Uczestnika Konkursu jest wykonanie i przesłanie fotografii na wskazany temat, zgodnie z zasadami opisanymi w Regulaminie Konkursu.
Tematyka tegorocznego Konkursu została poszerzona o kontekst czterech pór roku i dotyczy branży logistycznej, jako głównej gałęzi działań Organizatora.
Przesłane prace powinny być związane z tematem. Wybór kontekstu, przedmiotu pracy, czy wybranych do sfotografowania obiektów zależą od pomysłu autora.

Nagrody

  • I MIEJSCE – Aparat fotograficzny PEN‑F 17 mm 1:1.8 Kit marki OLYMPUS: korpus z obiektywem M.ZUIKO DIGITAL 17 mm 1:1.8 oraz lampą błyskową FL-LM3, sensor 20.3 megapiksela, korpus srebrny – o wartości 5790,00 zł brutto
  • II MIEJSCE – Plecak CBG‑12 marki OLYMPUS: z regulowanymi komorami z wyściółką na sprzęt fotograficzny, z licznymi dodatkowymi kieszeniami i taśmami zabezpieczającymi sprzęt – o wartości 1599,00 zł brutto
  • III MIEJSCE – Lornetka 8x42 EXPS I marki OLYMPUS: z pryzmatami BaK4, w pełni powlekanymi soczewkami, powiększeniem 8X – o wartości 799,00 zł brutto

Nadesłane przez: atccargo Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz