Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "#lovekik"

Opis konkursu

Udział w konkursie polega na umieszczeniu postu zawierającego zdjęcie na stronie instagram.com bądź aplikacji Instagram i jest możliwy tylko w taki sposób.
Każdy uczestnik może w każdym okresie, w którym możliwa jest wygrana (1 miesiąc), próbować swojego szczęścia dowolną ilość razy.
Każdy uczestnik ma podczas konkursu szansę na wygraną, jeśli postępuje w następujący sposób:

Użytkownik Instagrama może wziąć udział w konkursie poprzez umieszczenie postu ze zdjęciem opatrzonego napisem #lovekik, oraz oznaczenie konta @kik.polska. Zdjęcie powinno przedstawiać co najmniej jeden produkt KiK. Poprzez swój udział użytkownik potwierdza znajomość warunków udziału oraz zasad ochrony danych osobowych. Za prawną poprawność zdjęcia każdy uczestnik odpowiada samodzielnie. Posty uczestników muszą być wolne od praw osób trzecich. Jeśli zdjęcia są obciążone prawami osób trzecich, uczestnik zwalnia KiK z wszelkich kosztów, które powstaną z tytułu posiadania praw do wpisu przez osobę trzecią.

Nagrody

Każdego miesiąca istnieje możliwość wygrania następujących nagród: 10 bonów zakupowych KiK – o wartości 100 zł. Stosownie do tego wybieranych jest 10 zwycięzców.

Nadesłane przez: ludzka_istota Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz