Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Makaronowe wakacje"


Konkurs Makaronowe wakacje

Opis konkursu

1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która polubi oficjalny Like Page Elovena na Facebooku oraz akceptuje warunki niniejszego Regulaminu z wyjątkiem osób wymienionych §1 pkt. 2.
2. Tematem konkursu jest przesłanie autorskiego zdjęcia przygotowanego przez siebie dania makaronowego wraz z przepisem. Ważne jest, aby w zamieszczonym przepisie nie używać nazw własnych konkurencyjnych dla Marki Elovena produktów. Konieczne jest także podanie swojego adresu mailowego, który umożliwi kontakt z Laureatami konkursu po jego zakończeniu.
3. Jeden uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko 1 raz.

Nagrody

W konkursie przewidziano 30 nagród.
Nagrodą w konkursie jest plastikowe pudełko na lunch oraz produkty Elovena.
Nagrody będą doręczone Laureatom przesyłką kurierską maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych od dnia przekazania przez nagrodzonego uczestnika Konkursu danych niezbędnych do przekazania nagrody.
Nieodebranie przekazanej Nagrody w terminie określonym w regulaminie odbioru przesyłek pocztowych lub kurierskich, a w związku z tym zwrotne przesłanie ich do Organizatora oznacza wygaśnięcie prawa do nagrody i powoduje wygaśnięcie wszelkich roszczeń z tego tytułu wobec Organizatora.

Nadesłane przez: Monika11 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz