szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie

Opis konkursu

Zdjęcie do opisu konkursu

Konkurs "Mam kominek"

  • Konkurs trwa do: 12.02.2014
  • Wyświetleń: 1633
  • Opublikowano: 18.01.2014 09:26
  • Udział wzięło: 13
  • Organizator: mamkominek.pl

Konkurs przeznaczony jest dla posiadaczy kominków. Szukamy kominka, który połączy w sobie cechy urządzenia ekonomicznego, wydajnego i ekologicznego, nie zapominając o jego stylu.
Aby wziąć udział w konkursie, należy zalogować się w serwisie, za jego pośrednictwem wysłać zdjęcie lub zdjęcia kominka oraz stosowny opis w terminie do 12.02.2014 do godziny 12.00. Powinien on zawierać informacje o sposobie dystrybucji ciepła, ogrzewanej powierzchni. Pragniemy również nagrodzić firmę, która wykonała zwycięski kominek, dlatego w opisie zgłoszenia znajdziecie Państwo stosowne pole.

Etapy
W Etapie I każdy zalogowany uczestnik może oceniać i komentować dowolną ilość zgłoszeń, tworząc w ten sposób Ranking Kominków. Jury konkursu wybierze 10 zgłoszeń, które przechodzą do Etapu II, w którym Jurorzy odwiedzą wybranych uczestników, aby na własne oczy przekonać się o zaletach kominka.
W Etapie II każdy z uczestników może zagłosować tylko na jedno zgłoszenie. Zwycięzcą zostaje uczestnik, którego zgłoszenie otrzyma najwięcej głosów.
Jeżeli więcej niż jedno zgłoszenie otrzyma taką samą (największą) ilość głosów, Jury zarządzi dogrywkę.

Konkursy dodatkowe
Konkurs Aktywny Gracz - podczas trwania Etapu I Konkursu Mam Kominek zostanie ogłoszony konkurs mający na celu wyłonienie najaktywniejszego Gracza. Zwycięzcą zostanie osoba, która oceni najwięcej zgłoszeń w Etapie I Konkursu Mam Kominek. Jeżeli w chwili zakończenia Konkursu Aktywny Gracz kilku Graczy odda taką samą ilość głosów, przeliczona zostanie ilość komentarzy oddanych przez Graczy.
Konkurs Na Hasło - podczas trwania Etapu II Konkursu Mam Kominek zostanie ogłoszony konkurs na hasło reklamowe trzeciej edycji Konkursu Mam Kominek. Aby wziąć udział w konkursie, należy oddać głos w Etapie II Konkursu Mam Kominek. Zwycięzcę wyłoni Jury po zakończeniu Konkursu.

Nagrody

Nagroda Główna: samochód Chevrolet Spark
Nagroda dla firmy, która wybudowała zwycięski kominek: roczna kampania reklamowa w magazynie Kominek
Nagroda dla zwycięzcy Etapu I: aparat fotograficzny Nikon D5100 z obiektywem 18-55 mm VR
Nagroda dla głosujących w Etapie I (dla zwycięzcy Konkursu Aktywny Gracz): Tablet Samsung Galaxy Tab 3 16GB
Nagroda dla głosujących w Etapie II (dla zwycięzcy Konkursu Na Hasło): Tablet Samsung Galaxy Tab 3 16GB

Chcesz wziąć udział w konkursie?? Kliknij: TUTAJ .

Ocena: 0.00/5.00 (0 ocen)


Nadesłane przez: netka2000 Opublikowane przez: pionas
Tagi: ,

Podobne konkursy

Komentarze

Dodaj komentarz

Emotka uśmiech  Emotka szok  Emotka języczek  Emotka rotfl  Emotka cool  Emotka ok  Emotka wściekły  Emotka zawstydzony Emotka zły  Emotka diabełek  Emotka zakręcony  Emotka oczko Emotka wykrzyknik  Emotka zapytanie  Emotka dobry pomysł  Emotka strzałka więcej« Styczeń 2018 »
pnwtśrczptsond
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    

Ostatnio na forum