Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Mam marzenia do spełnienia"

Opis konkursu

Aplikacja umożliwia Uczestnikowi udzielenie odpowiedzi pisemnej na pytania: „Opisz nam swoje marzenia na ten rok. Jak zamierzasz je spełnić? Czy produkty bankowe mogą Ci pomóc? Jak?” . Odpowiedź nie może zawierać więcej niż 140 znaków.
Od …… do …….jeden uczestnik, którego Zgłoszenie zostanie wybrane przez powołane przez Organizatora Jury, określoną poniżej w § 5 ust. 1 otrzyma Nagrodę Dnia Jury.
Każdego dnia Jury spośród Odpowiedzi zgłoszonych tego dnia wybierze 5 najlepszych.
Każdego kolejnego dnia, od godz. 10.00 do 24.00 odbędzie się głosowanie na Finalistów Dnia – zwycięzcami zostaną autorzy Odpowiedzi, na które oddana zostanie największa liczba głosów. Każdy zwycięzca otrzyma Nagrodę Dnia Publiczności.
W przypadku, kiedy kilka prac zdobędzie tę samą liczbę głosów, wyboru Zwycięzcy Głosowania Dnia dokona Jury.
Ponadto Jury po zakończeniu Konkursu przyzna Nagrodę Główną Jury dla autora najlepszej Odpowiedzi.

Nagrody

a) 14 Nagród Dnia Jury: kart prepaid z doładowaniem w wysokości 200 zł każda, wraz z dodatkowymi nagrodami pieniężnymi w wysokości odpowiadającej równowartości 10% podatku dochodowego należnego od wartości tych nagród. Oznacza to, że dodatkowa nagroda pieniężna zostanie przeznaczona na pokrycie należnego 10% zryczałtowanego podatku dochodowego.
b) 14 Nagród Dnia Publiczności: karty prepaid z doładowaniem w wysokości 200 zł każda, wraz z dodatkowymi nagrodami pieniężnymi w wysokości odpowiadającej równowartości 10% podatku dochodowego należnego od wartości tych nagród. Oznacza to, że dodatkowa nagroda pieniężna zostanie przeznaczona na pokrycie należnego 10% zryczałtowanego podatku dochodowego.
c) 1 Nagroda Głowna Jury – karta prepaid z doładowaniem w wysokości 4000 zł wraz z dodatkowymi nagrodami pieniężnymi w wysokości odpowiadającej równowartości 10% podatku dochodowego należnego od wartości tych nagród. Oznacza to, że dodatkowa nagroda pieniężna zostanie przeznaczona na pokrycie należnego 10% zryczałtowanego podatku dochodowego.
d) 1 Nagroda Główna Publiczności - karta prepaid z doładowaniem w wysokości 4000 zł wraz z dodatkowymi nagrodami pieniężnymi w wysokości odpowiadającej równowartości 10% podatku dochodowego należnego od wartości tych nagród. Oznacza to, że dodatkowa nagroda pieniężna zostanie przeznaczona na pokrycie należnego 10% zryczałtowanego podatku dochodowego

Nadesłane przez: ksantypa Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz