Zakończony

Konkurs "Martes Sport - Suntago Village" VII edycja

Opis konkursu

  • Odpowiedz kreatywnie w komentarzu na pytanie:
    Na jaką atrakcję w Suntago czekasz najbardziej i dlaczego?
  • Polub profil Martes Sport i @go.suntago
  • Będzie super, jak oznaczysz osobę którą zabierzesz na wyjazd

Nagrody

  • 3x NAGRODA GŁÓWNA: jeden nocleg dla 4 (czterech) osób w jednym domku znajdującym się w Suntago Village do wykorzystania w terminie do 31.12.2024 r. włącznie, (razem z weekendami oraz dniami wolnymi od pracy) wraz z 4 (czterema) biletami jednodniowymi do Suntago Park of Poland, uprawniającymi do korzystania z 3 stref: Jamango, Relax, Saunaria, (w przypadku biletu dla osób poniżej 16 roku życia bilet uprawnia do wejścia jedynie do strefy Jamango). Bilety jednodniowe do Suntago Park of Poland możliwe do wykorzystania jedynie w tym samym terminie co termin noclegu w Suntago Village.
  • 5x NAGRODA POCIESZENIA: dla wybranych 5 (pięciu) Laureatów, z których każdy otrzyma jeden bilet dwuosobowy do Suntago Park of Poland do wykorzystania w terminie do 31.12.2024 r. włącznie (razem z weekendami oraz dniami wolnymi od pracy) uprawniającymi do korzystania z 3 stref: Jamango, Relax, Saunaria; (w przypadku biletu dla osób poniżej 16 roku życia bilet uprawnia do wejścia jedynie do strefy Jamango).
Po jednej Nagrodzie otrzymają Uczestnicy Konkursu, których Zgłoszenia Konkursowe zostaną uznane za najciekawsze i najbardziej kreatywne przez Komisję Konkursową.

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: kubabogdan

Podobne konkursy

Brak komentarzy.