Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Meet&Greet Jedz jak Mistrz"

Konkurs Meet&Greet Jedz jak Mistrz

Opis konkursu

Należy:

  • posiadać profil na Instagramie – konto założone i prowadzone zgodnie z regulaminem serwisu,
  • wejść na profil beko.polska na Instagramie,
  • polubić profil beko.polska na Instagramie,
  • wykonać zadanie konkursowe polegające na rozwiązaniu quizu dostępnego w Instastory beko.polska oraz odpowiedzi w komentarzu pod zdjęciem konkursowym na pytanie:
    Co dla Ciebie znaczy Jeść jak Mistrz?

Nagrody

1x dwuosobowy, dwudniowy wyjazd do Hiszpanii w towarzystwie przedstawicieli Organizatora, który odbędzie się w przedziale od 15.04.2018 do 31.05.2018, w ramach którego przeprowadzona zostanie sesja Meet&Greet z 2-3 zawodnikami FC Barcelona w Ciutat Esportiva.
Nagroda jest ważna dla jednej osoby dorosłej i jej dziecka (w wieku od 5 do 15 lat). Wymagane jest potwierdzenie pokrewieństwa, akceptowane jest pokrewieństwo do 3 stopnia (bratanek lub bratanica) lub chrześniak/chrześnica (wymagany dowód).
Na nagrodę i jej wartość w kwocie 3.000 złotych składają się następujące elementy: przelot z lotniska w Polsce do Hiszpanii oraz z powrotem na to samo lotnisko; jednodniowy pobyt w dwuosobowym pokoju w hotelu w Hiszpanii w standardzie *** wraz z wyżywieniem; uczestnictwo w spotkaniu Meet&Greet oraz show gotowania; wszystkie posiłki podczas wyjazdu; transfery z hiszpańskiego lotniska do miejsca spotkania oraz z powrotem.

Nadesłane przez: joan Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz