Zakończony

Konkurs memiarski "Memisaż Jednego Obrazu"

Opis konkursu

Miłośnicy i miłośniczki memów mamy dla Was nie lada wyzwanie! Po raz kolejny możecie stanąć w szranki i ubiegać się o tytuł najlepszej memiary i memiarza.
W kolejnej odsłonie naszego konkursu inspiracją będą wybrane przez Was dzieła malarskie, a granicą jedynie Wasza wyobraźnia.Jak to zrobić?
Wyślij zgłoszenie do 17 marca 2024 roku, znajdź się wśród wyróżnionych przez konkursowe jury autorów i autorek, a potem ciesz zachwytem publiczności na specjalnej wystawie w galerii Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury. Dzięki memisażowi wszystkie lajki i gratulacje odbierzesz nie tylko wirtualnie, ale i osobiście!Zasady są proste: stwórz i wyślij do nas autorskiego mema na maila konkurs@woak.pl. Wykorzystaj wybrane dzieło malarskie jako templatkę, dopisz zabawny komentarz i zgłoś jeden lub więcej memów na #MemisażJednegoObrazu. Weź odwet na przykład na Matejce, Łempickiej lub Salvadorze Dalim lub dopisz aktualny komentarz do ich twórczości.Najciekawsze prace wydrukujemy i pokażemy na okolicznościowej wystawie, której wernisaż zaplanowaliśmy (w ramach dłuższego świętowanego Prima Aprilisu) na 5 kwietnia 2024 roku.

Nagrody

Najciekawsze prace wydrukujemy i pokażemy na okolicznościowej wystawie, której wernisaż zaplanowaliśmy (w ramach dłuższego świętowanego Prima Aprilisu) na 5 kwietnia 2024 roku.

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: WOAK

Podobne konkursy

Brak komentarzy.