Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "mFESTIWAL"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 28.06.2012 do: 21.09.2012

Organizatorem konkursu jest serwis mfestiwal.pl.
Celem Konkursu jest wybranie najlepszych filmów i billboardów reklamujących nowy produkt oszczędnościowy mBanku - rachunek mSaver, na zasadach określonych w Regulaminie. Informacje na temat nowego produktu - rachunku mSaver, można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej mBanku, pod adresem www.mbank.pl.
Konkurs prowadzony jest w dwóch odrębnych kategoriach:
(a) kategoria Film Reklamowy - w tej kategorii Konkurs polega na zrealizowaniu (dowolną metodą i techniką) filmu reklamowego, prezentującego dowolnie wybrane walory produktu oszczędnościowego mSaver, o czasie odtwarzania nie dłuższym niż 90 sekund, będącego plikiem elektronicznym w formacie .mpg., .avi lub .mov, o wielkości nie przekraczającej 20 Mb (zwanego dalej Filmem),
(b) kategoria Billboard Reklamowy - w tej kategorii Konkurs polega na zaprojektowaniu billboardu reklamującego produkt oszczędnościowy mSaver (zwanego dalej Billboardem).
Prace muszą zostać przygotowane wg następujących parametrów: wymiary min. 2400 x 1200 pix, proporcje boków 2:1 (w poziomie), plik w formacie .jpg, .png (kolory RGB) i wielkość nie przekraczająca 5 MB. Uczestnicy Konkursu, którzy zaprojektują Billboard, zobowiązani są do pozostawienia i późniejszego udostępnienia (w przypadku zwycięstwa w Konkursie) materiałów składowych wysokiej rozdzielczości, niezbędnych w przygotowaniu pliku produkcyjnego Billboardu.
Jeden Uczestnik nie może zgłosić do Konkursu więcej niż 10 prac łącznie (np. 2 filmy i 8 billboardów albo 6 filmów i 4 billboardy itd.).

Nagrody:
Nagrodami głównymi w kategorii Film Reklamowy są:
za zajęcie I miejsca (największa liczba punktów przyznanych przez Komisję Konkursową w tej kategorii) - nagroda pieniężna na rachunku eKONTO w mBanku w wysokości 25.000 zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy złotych),
za zajęcie II miejsca (druga co do wielkości liczba punktów przyznanych przez Komisję Konkursową w tej kategorii) - nagroda pieniężna na rachunku eKONTO w mBanku w wysokości 15.000 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych),
za zajęcie III miejsca (trzecia co do wielkości liczba punktów przyznanych przez Komisję Konkursową w tej kategorii) - nagroda pieniężna na rachunku eKONTO w mBanku w wysokości 10.000 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych).
Nagrodami głównymi w kategorii Billboard Reklamowy są:
za zajęcie I miejsca (największa liczba punktów przyznanych przez Komisję Konkursową w tej kategorii) - nagroda pieniężna na rachunku eKONTO w mBanku w wysokości 10.000 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych),
za zajęcie II miejsca (druga co do wielkości liczba punktów przyznanych przez Komisję Konkursową w tej kategorii) - nagroda pieniężna na rachunku eKONTO w mBanku w wysokości 7.000 zł (słownie: siedem tysięcy złotych),za zajęcie III miejsca (trzecia co do wielkości liczba punktów przyznanych przez Komisję Konkursową w tej kategorii) - nagroda pieniężna na rachunku eKONTO w mBanku w wysokości 5.000 zł (słownie: pięć tysięcy złotych).
Dodatkowo w Konkursie, przyznane zostaną wyróżnienia specjalne dla osób głosujących,wskazanych przez przedstawiciela Zlecającego w Komisji Konkursowej. W każdym z dziesięciu tygodni trwania Konkursu, 5 osób które według Przedstawiciela Zlecającego będącego w składzie Komisji Konkursowej, w najciekawszy sposób skomentują konkursową pracę, otrzymają wyróżnienia. W Konkursie może zostać przyznanych w sumie 50 takich wyróżnień. Laureaci wyróżnień otrzymają następujące nagrody:
A) dla autorów komentarzy, które zostaną uznane przez Przedstawiciela Zlecającego w Komisji Konkursowej za najciekawsze w danym tygodniu, przewidziano nagrodę w postaci słuchawek Philips: PHILIPS SHC8535 o wartości jednostkowej 300 zł brutto oraz nagrodę pieniężną w wysokości 33,33 zł W sumie rozdanych zostanie 10 sztuk słuchawek Philips, po jednej sztuce w każdym tygodniu trwania Konkursu;
B) dla autorów kolejnych 4 wyróżniających się komentarzy wybranych przez Przedstawiciela Zlecającego w Komisji Konkursowej w każdym tygodniu, przewidziano nagrody w postaci kubków termicznych z logiem mBanku o wartości jednostkowej 30 zł brutto oraz nagrodę pieniężną w wysokości 3,33 zł. W sumie rozdanych zostanie 40 sztuk kubków termicznych, po 4 sztuki w każdym tygodniu trwania Konkursu.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez sylzab2294. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: sylzab2294 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz