Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Młodopolskie Kroje"

Konkurs Młodopolskie Kroje

Opis konkursu

Uczestnicy konkursu mają za zadanie zaprojektować i uszyć strój inspirowany epoką Młodej Polski.
Projekt Stroju musi nawiązywać do stylu malarstwa i grafiki epoki Młodej Polski lub Secesji, poprzez zastosowanie charakterystycznych linii, ornamentyki, barw, motywów i zestawień. Projekt musi być przygotowany w formie szkicu, rysunku lub w innej formie, z zastosowaniem dowolnej techniki. Do projektu należy dołączyć opis stroju wraz z opisanymi próbkami materiałów, które zostaną użyte do produkcji kreacji.
Konkurs ma przebieg 3-etapowy:
I etap – zgłaszanie projektów.
II etap – autorzy najlepszych prac uszyją kreacje wg własnych pomysłów i przedstawią je podczas spotkania z jury. Gotowe stroje należy dostarczyć do 16 listopada 2013 r.
III etap – najlepsze stroje zostaną zaprezentowane na pokazie mody zorganizowanym z okazji uroczystego otwarcia Galerii Bronowice. Jury wybierze zwycięzcę konkursu.

Nagrody

Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony podczas pokazu i otrzyma nagrodę główną w wysokości 10 000 zł.
Twórcy kolejnych czterech najciekawszych strojów otrzymają po 1 000 zł. Przewidziano również nagrodę specjalną w wysokości 1 000 zł dla tej kreacji, która na przedstawicielach mediów zrobi największe wrażenie.

Nadesłane przez: Open Media Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

Gość ***

29.11.13 22:22:14

JEDEN WIELKI USTAWIONY KONKURS!!!!! BYŁO 6 NAGRÓD - OD POCZĄTKU NA PRÓBACH BYŁO ĆWICZONYCH 5 WYJŚĆ. JAKIMŚ DZIWNYM TRAFEM, PO ODBIÓR NAGRODY WYRÓŻNIENIA WYSZŁA DZIEWCZYNA.... KTÓRA NIE ZOSTAŁA JESZCZE WYCZYTANA!!! JEDNA WIELKA ŚCIEMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 0
Dodaj komentarz