Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Moja droga na Zachód"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 28.03.2012

Organizatorem konkursu jest serwis poznan.gazeta.pl.
Od dnia 2 marca 2012 roku, godz. 00:00, do dnia 28 marca 2012 roku, godz. 23:59, Uczestnicy będą uprawnieni do nadsyłania swoich wspomnień, w formie opisów lub zdjęć, podróżowania do zachodniej granicy Polski autostradą A2 lub starą drogą krajową nr 2 (zwanych dalej "Propozycjami"). Każdy Uczestnik może przesłać dowolną liczbę Propozycji. Propozycje mogą być przesyłane wyłącznie za pośrednictwem e-maila na adres: konkurs@agora.pl

w dn. 9, 16, 23 i 30 marca jury złożone z redaktorów Gazety Wyborczej w Poznaniu i Zielonej Górze dokonana wyboru każdorazowo dwóch najlepszych Propozycji Tygodnia. Te Propozycje zostaną opublikowane na łamach Gazety Wyborczej.
c)    w dniu 7 kwietnia 2012 r. zostanie ogłoszony wynik Konkursu na łamach Gazety Wyborczej w Poznaniu i Zielonej Górze. Wyboru trzech zwycięskich Propozycji spośród 8 wyłonionych Propozycji Tygodnia, o których mowa w par. 1 ust. 2 lit. b, dokona jury złożone z przedstawicieli Gazety Wyborczej w Poznaniu i Zielonej Górze w sposób arbitralny.
3. Regulamin jest jedynym dokumentem, który określa prawa i obowiązki Uczestników Konkursu.Nagrody:
Nagrodę Główną w Konkursie stanowi cyfrowy aparat fotograficzny marki Fujifilm FinePix S4000 o wartości 1000 zł brutto. Zwycięzca jest zobowiązany do odprowadzenia podatku od otrzymanej nagrody na rzecz właściwego Urzędu Skarbowego.

Nagrodę Dodatkową stanowi nawigacja GPS: BLOW GPS43FBT z aktualną AutoMapą, o wartości 400 zł brutto.Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez ziolko. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: ziolko Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz