Konkurs "Moja ekonomia społeczna"
Opis konkursu
Ekonomia społeczna jest wokół nas, wystarczy dobrze się rozejrzeć. Ciekawa i różnorodna. I tak naprawdę dla każdego z nas zupełnie… inna. To naturalne, bo każdy z nas odbiera ją w indywidualny sposób. Osobisty i emocjonalny. Jesteśmy ciekawi jaki wygląda Wasza ekonomia społeczna, co jest w niej dla Was ważne i jakich spraw dotyczy. Dlaczego się nią zajmujecie, w jaki sposób i co możecie o niej opowiedzieć. Sięgnijcie po aparat lub komórkę i przyślijcie nam zdjęcie swojej ekonomii społecznej.
Wydział Ekonomii Społecznej Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w corocznym konkursie fotograficznym pod hasłem "MOJA EKONOMIA SPOŁECZNA".
Wydział Ekonomii Społecznej Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w corocznym konkursie fotograficznym pod hasłem "MOJA EKONOMIA SPOŁECZNA".
Nagrody
Najlepsze prace, które wybierze Jury konkursu nagrodzimy wartościowymi nagrodami. Dodatkowym wyróżnieniem będzie ich opublikowanie na naszej stronie internetowej: mcps.com.pl oraz na profilu ekonomii społecznej na Mazowszu na Facebook-u
Wyeksponujemy je również na wystawie w przestrzeni publicznej.
Nadesłane przez:
kachna1111
Wyeksponujemy je również na wystawie w przestrzeni publicznej.
Podobne konkursy
-
Konkurs "Zdobądź torbę na zakupy i zagłówek do samolotu" Do zakończenia 7 dni
-
Konkurs "Japońska przygoda z Olewnik i Żabka Polska" Do zakończenia 8 dni
-
Konkurs "Szafka nocna w kolorze białym" Do zakończenia 4 dni
-
Poznań: Wygraj voucher o wartości ponad 150 Do zakończenia 2 dni
-
Wiosenny konkurs Do zakończenia 4 dni
-
Wiosenny konkurs Monte Do zakończenia 6 dni
-
Konkurs od Piwniczka Urody Do zakończenia 7 dni
-
Wrocław: Wygraj bilety do Stary Klasztor Do zakończenia 17 dni
-
Kraków: Konkurs "Czego NIE MA w damskiej torebce?" Kończy się dzisiaj
-
Konkurs "Wiosenne Śniadanie" Do zakończenia 13 dni
Brak komentarzy.