Zakończony

Konkurs "Moje pierwsze zdjęcie" Białystok

Opis konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy: przesłać samodzielnie wykonane zdjęcie, na którym musi być wyeksponowana kobieta w ciąży z brzuszkiem na pierwszym planie na adres mailowy: zdjecie@poranny.pl lub na adres pocztowy Kuriera Porannego: 15-419 Białystok, ul. św. Mikołaja 1 z dopiskiem MOJE PIERWSZE ZDJĘCIE.

Spośród nadesłanych zdjęć, kapituła raz w miesiącu, wybierze zdjęcie, którego autor otrzyma nagrodę główną (Bon o wartości 2400zł) oraz 3 zdjęcia, których autorzy otrzymają nagrody dodatkowe (bon o wartości 240zł).
4. Nagrody przyznawane są co miesiąc, spośród zdjęć nadesłanych do 25 dnia każdego miesiąca (do godz. 24.00). Zdjęcia przesłane po 25 dniu każdego miesiąca wybierane będą w kolejnym miesiącu.

Nagrody

10 bonów o wartości 2400zł każdy – pakietów ambulatoryjnej opieki poporodowej w Poliklinice Ginekologiczno-Położniczej Arciszewscy wraz z wizytą położniczą.
2. Nagrodą specjalną w konkursie jest 1 bon o wartości 2800zł – pakiet ambulatoryjnej opieki poporodowej oraz pobyt w Pokoju VIP o podwyższonym standardzie wraz z wizytą położniczą.
3. Nagrodami dodatkowymi jest 30 bonów – o wartości 160zł brutto każdy na wizytę położniczą z badaniem USG ciąży w Poliklinice Ginekologiczno-Położniczej Arciszewscy.
4. W sytuacji, gdy uczestnik konkursu, który otrzyma nagrodę w postaci bonu na pakiet opieki poporodowej nie będzie mógł urodzić w Poliklinice Arciszewscy, bon na pakiet opieki poporodowej można będzie wykorzystać na inne usługi w Poliklinice Ginekologiczno-Położniczej Arciszewscy, po uprzednim uzgodnieniu z kierownictwem Polikliniki.
5. Bony można zrealizować w Poliklinice Ginekologiczno-Położniczej Arciszewscy do 31.12.2014r.
6. Nagroda nie podlega zamianie na świadczenie pieniężne, ale może być przekazana w darowiźnie innej osobie, przy czym Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zobowiązania podatkowe wynikające z dokonanej przez uczestnika konkursu darowizny.
7. Podatek dochodowy od nagród pokrywa zdobywca nagrody , zgodnie z obowiązującymi przepisami jest to 10% wartości nagrody.

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: annaszura

Podobne konkursy

Brak komentarzy.