Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs na gwiazdkę, Biedronka

Konkurs na gwiazdkę, Biedronka

Opis konkursu

Zgłoszenie udziału w Konkursie następuję poprzez przesłanie wiadomości SMS, o treści podanej w ogłoszeniu o Konkursie, o którym mowa w pkt 2.1 powyżej, na odpłatny numer Premium SMS wskazany przez Organizatora w wyżej wymienionym ogłoszeniu.
W odpowiedzi na wiadomość SMS będącą zgłoszeniem w Konkursie uczestnik otrzyma, kolejno, 1 pytanie sondażowe i 1 zadanie konkursowe do wykonania. Pytanie sondażowe i zadanie konkursowe Organizator wysyła za pośrednictwem wiadomości SMS.
W pierwszej kolejności uczestnik otrzyma pytanie sondażowe wraz z instrukcją dotyczącą odesłania odpowiedzi na zadane pytanie sondażowe. Odpowiedzi na pytanie sondażowe uczestnik udziela wysyłając SMS.
Sonda, o której mowa w punkcie 3.5 powyżej, jest przedsięwzięciem marketingowym mającym na celu poznanie preferencji czytelników magazynów. Organizator pragnie zasięgnąć opinii czytelników.
Po poprawnym wysłaniu odpowiedzi na pytanie sondażowe (zgodnie z instrukcją zawartą w SMS-ie), uczestnik otrzyma zadanie konkursowe. Wykonanie zadania konkursowego polega na udzielenie odpowiedzi na zadany temat i wysłaniu odpowiedzi pod numer Organizatora podany w SMS-ie.
Spośród wszystkich poprawnie przesłanych odpowiedzi na zadanie konkursowe Komisja wybierze najciekawszych odpowiedzi na zadany temat

Nagrody

a) 7 zestawów kosmetyków AA Oil Infusion2 40+ o wartości 90 zł każdy,
b) 1x parownica Karcher S.C. 3 o wartości 538,74 zł
c) 10x zestaw: dzbanek filtrujący Aquaphor Round + 3 wkłady, każdy o wartości 99 zł
d) 50x zestaw kosmetyków Bioton, każdy o wartości 158 zł
e) 3x bon na zakupy BonPrix, każdy o wartości 100 zł
f) 100x maszynka Quattro Titanium Precision, każda o wartości 49,99 zł
g) 3x zestaw: Nutribullet wraz z zestawem przetworów warzywnych Ole!, każdy o wartości 649,41 zł
h) 150x szczoteczka do zębów Colgate dla chłopca, każda o wartości 9,90 zł
i) 150x szczoteczka do zębów Colgate dla dziewczynki, każda o wartości 9,90 zł
j) 10x paczka zdrowia Lekam, każda o wartości 150 zł

Nadesłane przez: alea Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

ekuc2

21.11.16 15:59:33

Dla każdego uczestnika, który, odpowie na pytanie sondażowe i wykona zadanie, Organizator przygotował nagrodę gwarantowaną w postaci kursu online „Ekspresowy angielski” o wartości 199 zł każdy.

0 0
Dodaj komentarz