Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Na logo Meblik Young"Opis konkursu

Znak graficzny powinien odpowiadać charakterowi grupy odbiorców, do której jest skierowana oferta mebli młodzieżowych. Nie musi nawiązywać do marki głównej Meblik. Projekt powinien mieć formę nowoczesną, odpowiadać młodzieżowemu stylowi życia, budować pozytywne skojarzenia. Logo może być rozbudowane o slogan, zaproponowany przez autora projektu, ale nie musi - brak sloganu nie dyskwalifikuje projektu graficznego w konkursie. Logo może być odzwierciedleniem zapisu Meblik Young lub M’Young lub innym znakiem.

Projekt powinien być przystosowany do różnorodnego wykorzystania, zarówno dla przedmiotów codziennego użytku, jak również w publikacjach i materiałach promocyjnych, w różnych formatach i rozmiarach, także na gadżetach różnego typu (np. T-shirt).

Uczestnicy konkursu mogą zadawać pytania, a Organizator niezwłocznie opublikuje je wraz z odpowiedziami na niniejszej stronie , tak aby każdy zainteresowany konkursem uczestnik je poznał. Pytania dotyczące Konkursu można zadawać do dnia 25 marca 2013 r. na adres e-mail: marketing@meblik.pl

Nagrody

1000zł

Nadesłane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz