Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Na plus"

Opis konkursu

Kolejny wakacyjny konkurs i kolejna szansa na zdobycie cennej nagrody. Jest nią Samsung Galaxy [email protected] – inteligentny i łatwy w obsłudze telefon komórkowy (nowy), ufundowany przez Salon Plus. Kto chce zostać jego właścicielem, ten powinien: zrobić i przesłać do nas zdjęcie reklamujące Salon Plusa w Świdnicy przy ul. Długiej 19 i jego nowy image wraz z hasłem reklamującym Plusa.
My Wasze zdjęcia i hasła wrzucimy na naszego facebook’a. Wygra to, które zbierze najwięcej lajków. Pamiętajcie, nie liczy się technika ani sprzęt; najbardziej cenimy Waszą kreatywność i podejście do tematu. Dodatkowo naszaswidnica.pl do głównej nagrody funduje numer (łatwy i przyjemny do zapamiętania).
Zdjęcia i hasła wysyłamy na adres: konkurs@naszaswidnica.pl, a w tytule maila wpisujemy słowo: PLUS. Aby wziąć udział w konkursie, należy polubić nasz funpage na Facebook’u, przysłać maila, a w nim podać imię, nazwisko i numer telefonu oraz, oczywiście, dołączyć zdjęcie konkursowe i wymyślone hasło. Konkurs trwa do 31 sierpnia 2013 i może w nim wziąć udział każdy.

Nagrody

Samsung Galaxy [email protected] i numer (łatwy i przyjemny do zapamiętania).

Nadesłane przez: agusia147 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz