Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Na projekt aranżacji łazienki"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 30.04.2012

Organizatorem konkursu jest serwis bathroomdesignchallenge.com.
W konkursie mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, mieszkające na terenie Polski, studiujące lub zawodowo aktywne w branży architektury i designu. W konkursie mogą brać udział również zespoły projektowe.

Organizatorzy konkursu piszą: "Poszukujemy świeżych pomysłów i kreatywnych koncepcji. Magazyn architektoniczny Architektura & Biznes i producent kompletnych łazienek, Duravit premiują aranżację najlepszej łazienki designerskiej w Polsce. Architekci, architekci wnętrz i designerzy mają za zadanie przedstawić łazienkę jako obiekt designerski: jako łazienkę lounge, która zaprasza do odprężenia i regeneracji jak przytulne refugium i spełnia najnowocześniejsze wymagania odnośnie funkcjonalności, estetyki i komfortu. Nagrodzone zostaną najlepsze projekty, które obok innowacyjnych propozycji uwzględnią również nowe pomysły odnośnie układu pomieszczenia i wyposażenia".

Zgłoszenia przyjmowane bedą w dwóch kategoriach:
- projekt łazienki prywatnej,
- projekt lazienki publicznej.

Nagrody:
Miejsce pierwsze - specjalna wycieczka architektoniczna dla dwóch osób do Barcelony oraz publikacja w broszurze wydanej w Architektura & Biznes.
Miejsce drugie - w każdej z dwóch kategorii przewidziano nagrodę w postaci talonu na wycieczkę dla dwóch osób do Hornberg, spotkanie z DDC - architektami łazienek, dzień w SPA w Baden-Baden oraz publikacja w broszurze wydanej w Architektura & Biznes.
Najlepsze projekty zostaną opublikowane w broszurze wydanej w Architektura & Biznes.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez gracet. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: gracet Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz