Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Najlepsza książka na jesień"

Opis konkursu

Każdy użytkownik oddający głos w plebiscycie ma szansę wygrania zestawu nagród książkowych, ufundowanych przez wydawców.

Po dokonaniu wyboru tytułów nominowanych i po dokonaniu wyboru tytułów nagrodzonych przez internautów, ostateczna liczba osób głosujących w danym etapie podzielona zostaje przez trzy i zaokrąglona do całości. Wynik owego działania stanowi podstawę do wyłonienia zdobywców zestawów książkowych. Nagrody otrzymają osoby, które głosowały w kolejności będącej wielokrotnością powyższego wyniku.

Nagrody

Wśród wszystkich głosujących rozlosujemy zestawy atrakcyjnych książek.
W naszym konkursie zagłosować możesz dwukrotnie - na książki, które powinny otrzymać nominację w dniach 27 września – 9 października 2019, a na tytuły, które powinny zwyciężyć w swoich kategoriach w okresie 10 - 20 października 2019.

Dodatkowe nagrody przyznane zostaną wybranym internautom, którzy podczas trwania konkursu prześlą na adres pr@wwpol.com wiadomość e-mail. W jej temacie należy zawrzeć słowo "Wybieram", a list powinien zawierać autora i tytuł wybranej pozycji, uzasadnienie (liczące do 2 tys. znaków), dlaczego to właśnie ona najbardziej przypadła do gustu nadawcy oraz imię, nazwisko, adres i telefon osoby biorącej udział w konkursie. Wyboru autorów najciekawszych opinii dokonają redaktorzy wortalu literackiego Granice.pl, a lista zwycięzców ogłoszona zostanie na łamach serwisu.

Kolejne nagrody przypadną pięciu internautom, którzy zachęcą największe grono osób do głosowania w plebiscycie. Każdy uczestnik podczas głosowania może wskazać login (w wortalu Granice.pl) lub adres mailowy osoby, która zachęciła go do udziału w plebiscycie. Podstawą do wyłonienia zwycięzców będzie stanowiła liczba osób, które podadzą w formularzu głosowania konkretny login lub adres e-mail. Osoba, która zachęci największą liczbę internautów do oddania głosów, otrzyma zestaw 20 książek zgłoszonych do plebiscytu, kolejna - 10 książek, następna - 5 publikacje, czwarta w kolejności - 3 książki, piąta - jedną.

Nadesłane przez: annb Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

bruce

14.10.19 11:57:51

Trudniejszych zasad głosowania wymyślić nie można było? emotka

0 0
Dodaj komentarz