Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Najpiękniejsze wakacje mojego życia"

Konkurs Najpiękniejsze wakacje mojego życia

Opis konkursu

Dla każdego coś innego
Sposobów na spędzanie wakacji jest mnóstwo. Samotna wędrówka przez góry bez żadnego planu? Wyprawa pociągiem trasą byłego Orient Expressu? Wylegiwanie się na hamaku rozwieszonym między palmami? Szalony spływ górską rzeką? Lektura ulubionej książki na tarasie pełnym kwiatów? Dla każdego coś innego!
Niezapomniane momenty
Nie ma lepszego dowodu na to, że wakacje były cudowne niż przyjemny dreszczyk, który przenika w trakcie oglądania zdjęć z podróży. Wakacje zapadają nam w pamięć na długie lata nie tylko ze względu na miejsce wypoczynku, ale także z powodu poznanych ludzi, wypróbowanych smaków, usłyszanych dźwięków. To one nadają unikalny klimat i atmosferę wakacji.
Najpiękniejsze wakacje mojego życia
Jesteśmy ciekawi, jak wyglądały najpiękniejsze wakacje Waszego życia. Czasem można je opisać jednym słowem, a czasem nie wystarczą godziny opowieści o ciekawych przygodach. Marka Derma zachęca do dzielenia sią swoimi przeżyciami na łamach nowego konkursu. Tym razem można wygrać wybrane zestawy certyfikowanych, duńskich kosmetyków z serii Derma Eco Baby, Derma Eco Woman, Derma Sun i Derma Man.
Konkurs odbywa się na stronie w zakładce konkursowej
Zapraszamy fascynatów podróży, kreatywną młodzież, zakochanych rodziców i inne osoby, które pragną wygrać niebanalne nagrody dla całej rodziny!

Nagrody

Konkurs jest podzielony na 4 edycje. W każdej edycji można wygrać jedne z zestawów kosmetyków marki Derma.
Do wyboru zestawy:
- Derma Eco Baby - zestaw kosmetyków dla dzieci o wartości 210,80 zł
- Derma Eco Woman - zestaw kosmetyków dla kobiet o wartości 289,90 zł
- Derma Sun - zestaw kosmetyków do opalania o wartości 269,80 zł
- Derma Man - zestaw kosmetyków dla mężczyzn o wartości 219,80 zł

Nadesłane przez: zs Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz