Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Najpiękniejsze zdjęcie z Mazur" fotograficzny

Opis konkursu

TigaYacht ogłosił konkurs fotograficzny na najpiękniejsze zdjęcie z Mazur. Ten region jest tak wspaniały, że wymaga utrwalenia na fotografiach:) Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody. Konkurs jest przeznaczony dla użytkowników Facebooka. (Jeśli nie masz tam konta, zarejestruj się na facebook.com).
Od 2 do 31 sierpnia 2013 Organizatorzy czekają na Wasze zdjęcia z Mazur przedstawiające krajobraz, naturę, architekturę, jeziora, jachty, wspomnienia. Wszystkie zdjęcia pokazujące nasz piękny region. Dodatkowe wyróżnienie otrzymają zdjęcia na naszych okolic, czyli Sztynort
Wszystkie przesłane do nas fotografie będą umieszczane na facebook’owym profilu Organizatora TigaYacht i poddane Waszej ocenie. Jeśli uważacie, że jakieś zdjęcie Wam się podoba, to klikacie „Lubię To” pod wybranym zdjęciem.

Nagrody

I miejsce:
- dwudniowy pobyt w pensjonacie SZTYNORT w Sztynorcie dla 2 osób ze śniadaniem ( do końca września 2013 roku) w terminie ustalonym z organizatorami.
- bluza Polar
II i III miejsce:
- 30% zniżki na pobyt w pensjonacie Sztynort
- Bluza Polar
Nagroda specjalna od komisji konkursowej (najlepsze miejsce z okolic Sztynortu):
- Czarter Jachtu Fortuna 27 od niedzieli do piątku w terminie ustalonym z organizatorem (możliwa jest zamiana nagrody na 2 dniowy pobyt w pensjonacie SZTYNORT w Sztynorcie dla 2 osób ze śniadaniem, do końca września, w terminie ustalonym z organizatorami).
- bluza Polar
Dodatkowo wśród nagrodzonych rozlosowane zostaną:
- drink Finlandia Frost- zgrzewka
- szklanki do whisky- 6 kieliszków do Maximusa
- cooler na lód
- szekla
- czapka zimowa Finlandii
- frisbee
- etui na telefon
- smycz+breloczek
- nosidełko na piwo (czteropak)
- notesy

Nadesłane przez: nice Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz