Zakończony

Konkurs "Naklejki Kibica"

Opis konkursu

Zarejestruj się na stronie i wpisz swoje hasło na naklejkę kibica w trakcie trwania I etapu konkursu od 1 lipca do 17 lipca.
20 najlepszych haseł przechodzi do etapu finałowego i zostanie opublikowanych w galerii konkursowej.
Na zamieszczone w galerii hasła można głosować od 21 lipca do 28 lipca po zalogowaniu na naszej stronie.
W wyniku głosowania zostanie wyłonionych 10 haseł, których autorzy otrzymają nagrody.

Nagrody

a) za zajęcie w głosowaniu miejsc od 1. (pierwszego) do 5. (piątego), zestaw składający się z: 1. jednej piłki siatkarskiej, 2. jednej koszulki siatkarskiej oraz 3. jednego zestawu zaproszeń dla dwóch osób na trzy mecze siatkówki rozgrywane w Polsce w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy Kobiet odbywające się w dniach 23-25 września 2016, o łącznej wartości zestawu 985 zł wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 109 zł, która zostanie pobrana przez Organizatora na poczet podatku dochodowego. W przypadku jeśli w głosowaniu 5. (piąte) miejsce zajmie więcej niż jedno hasło nagroda zostanie przyznana autorowi hasła, które zostało zgłoszone najwcześniej.
b) za zajęcie w głosowaniu miejsc od 6. (szóstego) do 10. (dziesiątego) zestaw składający się z: 1. jednej koszulki siatkarskiej z autografami reprezentantów Polski w siatkówce, oraz 2. jednego zestawu zaproszeń dla dwóch osób na trzy mecze siatkówki rozgrywane w Polsce w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy Kobiet odbywające się w dniach 23-25 września 2016

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: privatedo

Podobne konkursy

Brak komentarzy.