Zakończony

Konkurs "Nakręć się na Metropolię"

Opis konkursu

Zostań producentem i reżyserem filmowym. Nakręć etiudę prezentującą twoje osobiste spojrzenie na kulturę Śląska oraz wydarzenia kulturalne organizowane w Metropolii "Silesia" i weź udział w konkursie filmowym "NAKRÊÆ się na METROPOLIÊ".

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia "Silesia" to związek 14 górnośląskich i małopolskich miast: Bytomia, Chorzowa, Gliwic, Katowic, Mysłowic, Piekar Śląskich, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic, Tych, Zabrza, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i Jaworzna. Powstał on w 2007 r. w celu usprawnienia zarządzania aglomeracją, wzmocnienia siły gospodarczej i konkurencyjności miast-uczestników, a także koordynacji działań promocyjnych i podkreślenia znaczenia regionu, w którym są one położone.

W dniach od 26 października do 13 grudnia 2011 r. Metropolia "Silesia" prowadzi konkurs filmowy "NAKRÊÆ się na METROPOLIÊ", który ma na celu promocję związku oraz miejscowości wchodzących w jego skład. Rywalizacja prowadzona jest poprzez aplikacją zamieszczoną w serwisie Facebook.com - kliknij TUTAJ.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby zarejestrowane na tym portalu oraz w serwisach You Tube lub Vimeo. Zadaniem uczestników rozgrywek jest przygotowanie filmu lub animacji komputerowej dotyczącej kultury Metropolii "Silesia", które przedstawią to, co najpiękniejsze i najbardziej wartościowe w tym regionie. Maksymalnie 5-minutowe produkcje powinny wyróżniać się pod względem kreatywności, oryginalności, pomysłu i wartości artystycznej. Etiudę filmową można nagrać przy użyciu dowolnego sprzętu: kamery, telefonu komórkowego itp.

Nagrody

  • I miejsce: 7000 zł
  • II miejsce: 5000 zł
  • III miejsce: 3000 zł

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: kachna1111

Podobne konkursy

Brak komentarzy.