Zakończony

Konkurs "Nielegalny klub z Illegal Length"

Opis konkursu

Do udziału w Konkursie konieczne jest zalogowanie się Uczestnika podczas trwania Konkursu w Serwisie oraz zaakceptowanie Regulaminu Konkursu.
Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest odgadnięcie przez Uczestnika hasła konkursowego ("Hasło Konkursowe") i wpisanie go w miejsce wskazane w Serwisie. W przypadku gdy, Uczestnik w czasie 1 minuty od momentu zaakceptowania Regulaminu Konkursu nie odgadnie i nie wpisze prawidłowego Hasła 2 Konkursowego, lub wpisze niepoprawne Hasło Reklamowe w Serwisie zostanie pokazana jedna litera z Hasła Konkursowego, zaś kolejne litery z Hasła Konkursowego będą pokazywane w odstępach 1 minutowych aż do momentu pokazania wszystkich liter z Hasła Konkursowego.
W przypadku gdy, Uczestnik wpisze prawidłowe Hasło Konkursowe, w Serwisie pojawi się przycisk po kliknięciu którego Uczestnik będzie uprawniony do wzięcia udziału w Etapie I Konkursu.
Zadaniem Uczestników w każdym Etapie Konkursu będzie wykonanie makijażu inspirowanego rysunkami pana Grzegorza Kasperskiego, które będą publikowane w dniu rozpoczęcia każdego Etapu Konkursu, a następnie samodzielne wykonanie zdjęcia przedstawiającego makijaż i jego dodanie do Galerii Konkursowej za pomocą specjalnej aplikacji ("Zdjęcie").
Zdjęcie powinno byd zapisane w formacie JPG/GIF i nie może byd większe niż 2 MB.
W każdym Etapie Konkursu Uczestnik zobowiązany jest do przesłania Zdjęcia przedstawiającego makijaż wykonany na podstawie inspiracji rysunkiem pana Grzegorza Kasperskiego, który będzie publikowany w danym Etapie Konkursu.

Nagrody

nagrody główne: 3 vouchery zakupowe do wybranego przez Organizatora sklepu na terenie Warszawy o wartości 3 000 zł brutto każdy (słownie: trzy tysiące złotych brutto) ("Nagroda Główna"),
nagrody I stopnia: 300 sztuk maskary Illegal Length o wartości 32zł brutto każda (słownie: Trzydzieści dwa brutto)

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: ola2493

Podobne konkursy

Brak komentarzy.