Zakończony

Konkurs "Niezapomniane chwile" 18+

Opis konkursu

Kup 2 wina Winiarnia Zamojska i opowiedz nam o chwili, w której spróbowałeś czegoś nowego i zostało to w Twojej pamięci na zawsze?

Nagrody

W ramach danego etapu głównego Konkursu zostanie wyłoniony 1 (jeden) Zwycięzca, który otrzymanagrodę główną w postaci e-vouchera, o wartości 12 000,00 pln brutto (słownie: dwanaście tysięcy złotych
00/100 pln brutto), do wykorzystania za pośrednictwem strony www.wakacje.pl, sprzedaży telefonicznej,
poprzez kontakt za pomocą wiadomości e-mail oraz w jednym ze stacjonarnych salonów sprzedaży pod
marką Wakacje.pl, na dowolną wycieczkę oferowaną w ramach serwisu, ważny 12ście (dwanaście) miesięcy
od momentu jego wydania oraz dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości 11,11% wartości nagrody.
Dodatkowa nagroda pieniężna, o której mowa powyżej, nie zostanie wypłacona zwycięzcy a wpłacona przez
Ambra do Urzędu Skarbowego na poczet podatku od wygranej, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie
przepisami prawa,

W ramach danego etapu miesięcznego Konkursu zostanie wyłonionych 40 (czterdziestu) Zwycięzców.
Nagrodą za zajęcie w danym etapie Konkursu:
  • miejsca od 1 (pierwszego) do 10 (dziesiątego) włącznie jest e-kod do Prezentmarzen.pl o wartości 1000,00 pln brutto (słownie: tysiąc złotych 00/100 pln brutto) ważny do dnia 20.10.2022 r. oraz dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości 11,11% wartości nagrody.
    Dodatkowa nagroda pieniężna, o której mowa powyżej, nie zostanie wypłacona zwycięzcy a wpłacona przez Ambra do Urzędu Skarbowego na poczet podatku od wygranej, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa,
  • miejsca od 11 (jedenastego) do 40 (czterdziestego) włącznie jest wirtualna karta premiowa SODEXO o wartości 300,00 pln brutto (słownie: trzysta złotych 00/100 pln brutto) ważna 12ście (dwanaście) miesięcy od momentu jej wydania oraz dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości 11,11% wartości nagrody. Dodatkowa nagroda pieniężna, o której mowa powyżej, nie zostanie wypłacona zwycięzcy a wpłacona przez Ambra do Urzędu Skarbowego na poczet podatku od  wygranej, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: titinunu

Podobne konkursy

katake
19.01.2022 11:57:43

Ktoś ma wiedzę jak to jest z tymi etapami? Paragon trzeba zgłosić w tym etapie, w którym został zakupiony, ale… etapy miesięczne nie pokrywają się z tymi głównymi. To na jaki etap mam patrzeć i jak oni wtedy to rozstrzygają ( dzielą zgłoszenia). Paragon mam z początku stycznia. Agencja nie odpowiada na pytanie.

0 0