Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Nigdy nie rób tego w domu"

Opis konkursu

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie przez osobę odpowiadającą wymogom z pkt 2.1. Regulaminu jest dokonanie zgłoszenia (dalej „Zgłoszenie”) do Konkursu (etap I Konkursu), tj.:
a)    zalogowanie się przy użyciu danych z serwisu facebook na stronie internetowej: www.nigdynierobtegowdomu.pl (dalej „Strona Internetowa”);
b)    wzięcie udziału w zabawie w ramach aplikacji komputerowej dostępnej po zalogowaniu się zgodnie z pkt a) powyżej;
c)    po zakończonej zabawie w ramach aplikacji komputerowej (tj. podłożeniu ładunku wybuchowego w wybranym miejscu domu), wpisanie w odpowiedniej rubryce na Stronie Internetowej odpowiedzi na Zadanie Konkursowe, które brzmi: „Jaka jest najgłupsza rzecz, którą chciałbyś zrobić w swoim domu? Uzasadnij”.

Nagrody

I.    Nagroda w Konkursie
3.1.    Organizator przewidział w Konkursie jedną nagrodę, o łącznej wartości 2.460 zł brutto, która składać się będzie z:
a) możliwości wzięcia udziału przez zwycięzcę Konkursu oraz jego pełnoletnią osobę towarzyszącą w wydarzeniu (dalej „Wydarzenie”) które będzie polegało na detonacji budowli na poligonie wojskowym w Rembertowie w dniu 22 albo 23 kwietnia 2013 roku (dokładna data zostanie doprecyzowana przez Organizatora), transport kolejowy do Warszawy i z powrotem (z i do stacji kolejowej bliskiej miejsca zamieszkania Uczestnika), przejazd z Warszawy na miejsce Wydarzenia oraz po Wydarzeniu do hotelu w Warszawie, w którym będzie zapewniony pojedynczy nocleg dla zwycięzcy Konkursu oraz jego pełnoletniej osoby towarzyszącej, catering podczas Wydarzenia; oraz
b)    części pieniężnej, nie podlegającej wypłacie w wysokości 273 zł.

Nadesłane przez: apoccalipsa Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz