Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "O'plotka - Kolorowy zawrót głowy!"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 25.06.2012 do: 20.07.2012

Organizatorem konkursu jest serwis freestyle.pl.
Dziewczyny żyjące szybko i aktywnie potrzebują specjalnej biżuterii. Szukają dodatków wygodnych, lekkich i z całą pewnością kolorowych. Zatem jeśli śmigasz na snowboardzie, kochasz jazdę na rowerze, longboardzie czy rolkach albo taniec nakręca Twoje życie, O'plotka jest właśnie dla Ciebie. Marka oferuje wygodne i modne bransoletki, naszyjniki i broszki, które podkreślą Twój indywidualny styl a jednocześnie nie będą przeszkodą w uprawianiu sportu. W wiosenno-letniej kolekcji pojawiły się modele biżu wykonane z bardzo lekkich i niezwykle kolorowych pianek. Nic tylko wskoczyć na rower i podbijać miasto!

Wykonywane ręcznie, O’plotkowe biżu to dziesiątki kolorów, różne materiały i sportowy design. Bransoletki i broszki wykonane z pianek są nie tylko kolorowe ale też bardzo lekkie, dzięki czemu nie przeszkadzają podczas jazdy na rowerze desce czy w trakcie tańca. Przecież podczas uprawiania sportów miejskich też możemy dobrze i modnie wyglądać.

O’plotka daje także możliwość zamówienia dedykowanej biżuterii, w pełni dostosowanej do indywidualnych preferencji. Każda dziewczyna może dowolnie zestawiać kolory i materiały tak by pasowały do jej sportowego looku. O’plotki zakończone są także różnymi zapięciami w odcieniach złota, i srebra. Dlatego łatwo dopasować je do pozostałej biżuterii.

Nagrody:
Autorki 3 najfajniejszych haseł wygrywają O'plotkę wybraną z całej kolekcji, 3 kolejne miejsca to zniżka 50% na jednorazowy zakup O'plotek na www.facebook.com/Oplotka.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez batus. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: batus Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz