Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Oddaj swój głos na film promujący miasto Lubliniec!!!"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 22.06.2012 do: 08.07.2012

Organizatorem konkursu jest serwis Lubliniec Turystycznie.
31 maja minął termin składania prac na konkurs na film promujący Lubliniec. Wpłynęło siedem filmów, a komisja konkursowa, w której skład wchodzili członkowie Lublinieckiej Rady Gospodarczej, wybrała laureatów. Zwycięzcą konkursu został film pt. "Warto odwiedzić", a wyróżnienie przypadło twórcom filmu pt. "Z kamerą po Lublińcu". Chcąc poznać Wasze opinie, przygotowaliśmy dla Was ankietę, która znajduje się na końcu newsa, za pomocą której możecie oddawać głosy na Waszych faworytów. Poniżej znajdują się również wszystkie filmy, które zostały zgłoszone na konkurs. Oddajcie swój cenny głos na film, który najbardziej Wam się podoba.

Ponadto osoby, które będą chciały wziąć udział w losowaniu zestawu promocyjnego miasta Lublińca (koszulka męska lub damska, smycz, okolicznościowa moneta, przewodnik po trasach rowerowych Lublińca oraz Album miasta Lublińca) muszą wykonać dodatkową czynność, a mianowicie wysłać na adres e-mail [email protected] potwierdzenie o zagłosowaniu oraz swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko, nr kontaktowy oraz adres zamieszkania).

Potwierdzeniem o zagłosowaniu jest print screen strony, która pojawia się bezpośrednio po oddaniu głosu, a mówiąc ściślej oczekujemy od Was, że bezpośrednio po oddaniu głosu, kiedy na stronie widnieje zielony "ptaszek" z tekstem "Głos został zapisany", robicie print screena, zapisujecie jako zdjęcie w formacie jpg. Zdjęcie podpisujecie swoim imieniem i nazwiskiem, a następnie tak sporządzony plik dołączacie do emaila do nas. Głosować można do 8 lipca 2012. Zwycięskie filmy przedstawimy 9 lipca, a zwycięzców spośród głosujących poznamy 11 lipca 2012.

Nagrody:
3 zestawy promocyjne miasta Lublińca (koszulka męska lub damska, smycz, okolicznościowa moneta, przewodnik po trasach rowerowych Lublińca oraz Album miasta Lublińca)

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez Roka. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: Roka Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz