Konkurs "Odkryj filmu warte spotkania"
Opis konkursu
Zasady konkursu sa bardzo proste: Dołącz do nas na Facebooku, Google+ lub Twitterze,a następnie opowiedz nam o filmie, który naprawdę wart jest spotkania. Kliknij w zakładkę WEŹ UDZIAŁ i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Podaj tytuł i uzasadnij, dlaczego to właśnie ten film wart jest spotkania. Jeśli spotkanie z filmem zrobiło na Tobie tak wielkie wrażenie,
że nie możesz znaleźć odpowiednich słów, nie martw się;) Twoim uzasadnieniem może być także zdjęcie, muzyka lub wideo. Postaraj się, aby Twoja odpowiedź była kreatywna. Na pewno zwiększy to szanse na zdobycie nagrody. Na zwycięzcę czekają prawdziwe skarby!
że nie możesz znaleźć odpowiednich słów, nie martw się;) Twoim uzasadnieniem może być także zdjęcie, muzyka lub wideo. Postaraj się, aby Twoja odpowiedź była kreatywna. Na pewno zwiększy to szanse na zdobycie nagrody. Na zwycięzcę czekają prawdziwe skarby!
Nagrody
Telewizor LED FULL HD 42' IPad Air 16gb oraz zestaw filmów o wartości 500zł.
Nadesłane przez:
Stopklatka TV
Podobne konkursy
-
Wygraj bilety na pokaz filmu NIEDZIELE (LOS DOMINGOS) Do zakończenia 3 dni
-
Konkurs "Elbląg w rolce! Pokazuj z nami miasto i wygraj 500 zł" Do zakończenia 6 dni
-
Konkurs "Bajlando z Enrique" Kończy się jutro
-
Konkurs "Pomoc domowa" Kończy się jutro
-
Konkurs "Świętuj z duetem Pepsi i Lay’s" Carrefour, etapy tygodniowe Do zakończenia 6 dni
-
Płock: XXIV edycja Powiatowego Konkursu Literackiego "Piszę książkę" Do zakończenia 41 dni
-
Konkurs filmowy "IX Festiwalu Filmowego Maklaka i Jego Przyjaciół" Do zakończenia 121 dni
-
Konkurs "Geografia – proces, forma, obiekt" Do zakończenia 16 dni
-
Konkurs filmowy Antyk-Kamera-Akcja! - edycja "Prawo i mitologia" Do zakończenia 152 dni
saloema
13.10.2014 18:33:08Konkurs
rozstrzygnięty
zostanie
17 października 2014 r.