Zakończony

Konkurs "Odkryj świat smaków Benriach"

Opis konkursu

Uczestnik, w Okresie Trwania Konkursu powinien wykonać zadanie konkursowe polegające na opublikowaniu w komentarzu pod postem konkursowym odpowiedzi na Zadanie Konkursowe, które brzmi „Pokaż na zdjęciu jak odkrywasz smaki z Benriach”. Odpowiedzią może być dowolne zdjęcie.
Zadania konkursowe należy wykonać samodzielnie, muszą być pracami autorskimi, które wcześniej nie były nagradzane ani w jakikolwiek sposób wykorzystywane i publikowane.

Nagrody

3 Nagrody Główne: wycieczka dla dwóch osób (Zwycięzca konkursu oraz osoba towarzysząca spełniająca wymogi o których mowa par 2 pkt 1 i innych określonych w Regulaminie) do Szkocji w dniach 18-20.11.20222 wraz ze zwiedzaniem destylarni Benriach, o szacunkowej wartości 7.000 zł/osoba wraz z przelotem i zakwaterowaniem przy czym ostateczna wartość Nagrody zostanie podana w momencie jej wydania i zależy od cen towarów i usług podmiotów zależnych, biorących udział w realizacji Nagrody. Nagroda oznacza wycieczkę na 3 Dni (2 noclegi). W skład nagrody wchodzą bilety lotnicze na podróż w dwie strony, zakwaterowanie w hotelu 4*, wraz z śniadaniem i kolacją, transfer do/z lotniska do/z hotelu oraz do destylarni. Pokój hotelowy w wersji dla dwóch osób.
200 Nagród Dodatkowych: zestaw Benriach do tastingu składający się z trzech butelek o pojemności 50 ml każda - single malt Benriach (Benriach The Original Ten; Benriach The Smoky Ten; Benriach The Twelve.

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: sylzab2294

Podobne konkursy

Brak komentarzy.