Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "odLOTowe lato z Sony Xperia" Foto/Promo

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 02.07.2012 do: 26.08.2012

Organizatorem konkursu jest serwis sonymobile-sklep.pl.
W ramach konkursu "odLOTowe lato" uczestnik może walczyć o jedną z dwóch nagród - smartfon lub bilety lotnicze dla dwóch osób na wybrany rejs europejski. Aby zdobyć szansę na wygranie smartfona Uczestnik musi wysłać swoje zgłoszenie wraz ze zdjęciem konkursowym. Następnie jego zadaniem jest zebranie przynajmniej 20 głosów dla swojego zdjęcia. Głosy będą zbierane za pomocą aplikacji konkursowej. Co tydzień spośród wszystkich zdjęć z liczbą głosów powyżej 20-tu, jury Sony Mobile wybierze najbardziej zdaniem jury inspirujące zdjęcie i nagrodzi je smartfonem.
Aby zdobyć szansę na wygranie biletów lotniczych uczestnik musi w okresie trwania konkursu tj. od 02.07 do 26.08, kupić jeden ze smartfonów Sony Xperia S, Xperia P, Xperia U, Xperia sola, Xperia go
na www.sonymobile-sklep.pl lub w Sony Store i Sony Center. Następnie zadaniem Uczestnika jest zrobienie zdjęcie tego co Uczestnika zainspirowało i przesłanie zdjęcia zrobionego zakupionym smartfonem na zasadach opisanych powyzej oraz numeru IMEI swojego nowego smartfona za pomocą specjalnej aplikacji konkursowej na stronie Sony Mobile PL na Facebooku.
Więcej w regulaminie.

Nagrody:
- 8 smartfonów Xperia, każdy o minimalnej wartości 1000 zł + nagroda pieniężna w wysokości 10% od wartości nagrody na pokrycie podatku dochodowego od wygranej.
- 8 x 30 tysięcy mil (równowartość dwóch biletów lotniczych LOT na dowolny rejs europejski, bez pokrycia ewentualnych podatków i opłat lotniskowych) w programie Miles&More Polskich lini lotniczych LOT + nagroda pieniężna w wysokości 215zł na pokrycie podatku dochodowego od wygranej.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez ola2493. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodała mkmadzia7

Nagrody

Nadesłane przez: ola2493 Opublikowane przez: mkmadzia7

Podobne konkursy

Dodaj komentarz