Konkurs "Owocne wybory z Mieszanką Krakowską"Opis konkursu

Jak? Przez 5 tygodni osiem smaków Mieszanki Krakowskiej zmagać się będzie o Wasze głosy na drodze eliminacji. Gwarantujemy, że nie zabraknie dobrych emocji.
Dlaczego? Co kilka dni dzięki oddanym przez Was głosom, będziemy wyłaniać zwycięski smak kolejnego pojedynku. Ale to jeszcze nie koniec!
Oddając głos na jeden ze smaków, czyli biorąc udział w pojedynku smaków oraz przesyłając zdjęcie ze swoim Mieszankowym Momentem (czyli wyjątkową chwilą dnia codziennego spędzoną w gronie bliskich i osłodzoną Mieszanką Krakowską) możecie zdobyć wyjątkowe nagrody. Wśród nich: 7 x weekend pełen wrażeń w malowniczym Krakowie i okolicach (I miejsce), 77 x designerskie pufy (II miejsce) i 777 x dwa magiczne kuferki wypełnione Mieszanką Krakowską i Mieszanką Krakowską Nowe Smaki (III miejsce).
Możecie wziąć udział w każdym z 7 pojedynków, codziennie oddając swoje głosy i przesyłając swój Mieszankowy Moment, ale pamiętajcie, że za każdym razem musicie zgłosić do konkursu inne zdjęcie.
Dobra wiadomość: produkty biorące udział w konkursie to apetyczne owocowe galaretki Mieszanki Krakowskiej oraz Mieszanki Krakowskiej Nowe Smaki, stworzone z Dobrych Składników, dostępne w sprzedaży luzem oraz w torebkach 150 g, 280 g, 1000 g.

Nagrody

7x nagroda główna - Magiczny Weekend w Krakowie dla rodziny
77x nagroda za zajęcie II miejsca – zestaw rodzinnych puf
777x nagroda za zajęcie III miejsca - Zapas Mieszanki Krakowskiej

Nadesłane przez: aneczka155-93 Opublikowane przez: pionas

Lista komentarzy

madzia1-s

12.09.17 17:42:32

To konkurs fotograficzny i promocyjny (wymagana obecność produktu promocyjnego na zdjęciu)

bruce 0
Dodaj komentarz