Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Pantaenius Jacht Foto"


Konkurs Pantaenius Jacht Foto

Opis konkursu

Można zgłosić najwyżej 2 zdjęcia, każde nie większe niż 10MB. Wystarczy przejść do formularza zgłoszeniowego i do dnia 31 stycznia 2019 roku zgłosić zdjęcie wykonane pomiędzy 1 stycznia a 31 grudnia 2018 roku. Zapraszamy do zgłaszania swoich prac jak najszybciej!

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Ogłoszenie wyników i pierwsza wystawa pokonkursowa najlepszych prac już na przełomie lutego i marca na targach Wiatr i Woda 2019 w Warszawie.

Nagrody

  • I Nagroda – Zegarek Garmin Quatix 5 ufundowany przez firmę Pantaenius GmbH, sponsora tytularnego konkursu – wielodyscyplinowy zegarek żeglarski nowej generacji zapewnia kompleksową łączność na łodzi, jest również wyposażony w zaawansowane funkcje fitness oraz nadgarstkowy pomiar tętna. Dzięki wbudowanym profilom aktywności i statystykom efektywności dla pływania z wiosłem na desce, pływanie i każdego innego sportu, zegarek Quatix 5 świetnie sprawdza się podczas śledzenia kondycji.
  • II Nagroda – zestaw akcesoriów ufundowanych przez Stocznię Delphia. W skład zestawu wchodzą akcesoria przydatne dla każdego żeglarza - kurtka softshell, dwie koszulki polo Henri Lloyd i torba plażowa.
  • III Nagroda – zestaw nagród ufundowanych przez firmę Hama Polska. W skład zestawu wchodzi: statyw Hama Traveller 117 ball, lekki, kompaktowy statyw z głowicą kulową 3D do aparatów fotograficznych i kamer wideo, który idealnie sprawdzi się w podróży, na wakacjach, wycieczkach oraz Hama plecak outdoorowy 35 l niebieski, wodoszczelny, odporny plecak, zapewniający ochronę zawartości przed wilgocią, zabrudzeniami, pyłem i piaskiem, idealny do aktywności na wolnym powietrzu.
  • Nagroda Specjalna w kategorii „Najlepsze zdjęcie regatowe” – zestaw książek Billa Gladstone’a „Performance Racing: Tactics”, „Performance Racing: Trimm” North U od firmy North Sails.
Nagroda Specjalna w kategorii morskiej od Pomorskiego Związku Żeglarskiego - kamizelka pneumatyczna firmy MARINEPOOL.
Nagroda Specjalna Akademii Jachtingu – dla autora najlepszego zdjęcia w kategorii motorowodnej Akademia Jachtingu ufundowała kurs motorowodny.
Nagroda Publiczności – plecak miejski SOLANO od Code Zero, wykonany z nowej, specjalistycznej tkaniny dakronowej, używanej do produkcji żagli. Każdy egzemplarz jest w 100% unikatowy. Całość uszyto w Polsce. Code Zero sprawia, że żeglarski klimat pojawia się w miejscach i sytuacjach dotychczas dla niego niedostępnych, takich jak ogród, biuro, plaża, trening, zakupy, czy nawet narty.

Nadesłane przez: Maja Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz