Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs plastyczny "Świat oczami młodych"

Opis konkursu

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu przez uczniów projektu znaczka pocztowego, który przedstawia konkretne sposoby ochrony klimatu do hasła „Ratujemy Klimat”. Trzy najlepsze prace konkursowe zostaną wydane w formie znaczków pocztowych przez Pocztę Polską.
Uwaga:
Rejestracja placówek trwa do 28 marca 2018 roku. Do 23 maja 2018 roku placówki mają czas na przeprowadzenie konkursów wewnętrznych i nadsyłanie prac konkursowych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w połowie czerwca 2018 roku – ogłoszenie wyników konkursu na stronie konkursowej. Natomiast we wrześniu 2018 roku odbędzie się wernisaż połączony z wręczeniem nagród.

Nagrody

Nagrody główne
- dla 3 najlepszych prac konkursowych;
- wydanie na jesieni 2018 roku przez Pocztę Polską S.A. 3 znaczków pocztowych w formie arkusika trzyznaczkowego w nakładzie minimum 80 tysięcy sztuk. Znaczki zaprojektowane będą przez Pocztę Polską S.A. na podstawie prac konkursowych, którym przyznano nagrody główne;
- nagrody rzeczowe o łącznej wartości do 3000 PLN brutto (1000 PLN brutto dla każdego projektu), dla: uczestników Konkursu (autorzy nagrodzonych prac konkursowych) oraz Koordynatorów Placówek, z których nadesłano prace konkursowe.

Wyróżnienia
- dla 10 prac konkursowych;
- nagrody rzeczowe o łącznej wartości do 7000 PLN brutto (słownie: siedem tysięcy złotych), dla: uczestników Konkursu (autorów nagrodzonych prac konkursowych) oraz Koordynatorów Placówek, z których nadesłano prace konkursowe

Nadesłane przez: jarekaska Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz