Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Płyta na lato od Kulturopolis!"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 05.07.2012 do: 31.08.2012

Organizatorem konkursu jest serwis kulturopolis.pl.
Początek kalendarzowego lata za nami, nasz kraj powoli opuszczają też zimne deszcze, by ustąpić miejsca upałom. Słowem: okres wakacyjny rusza pełną parą.

Specjalnie na wakacje 2012 przygotowaliśmy dla gości odwiedzających nasze strony mini-konkurs, którego formuła jest już dobrze znana naszym stałych klientom.

Wszyscy którzy przez okres wakacyjny (do końca sierpnia) klikną "lubię to"/polubią nasze profile przynajmniej na jednym z portali społecznościowych Kulturopolis (Facebook, Twitter, Blip, Last.fm, Google +), wezmą udział w losowaniu płytowego debiutu zespołu Kim Nowak!

Kim Nowak to najnowszy projekt braci Bartka i Piotra Waglewskich, lepiej znanych jako Fisz i Emade. Tym razem eklektyczni muzycy proponują surowe rockowe granie, nie pozbawione oczywiście błyskotliwych tekstów, celnie opisujących naszą rzeczywistość. Płyta zespołu już do zgarnięcia u nas. W sam raz na upalne lato!

Uwaga: szansa na wygraną wzrasta im więcej polubi się portali społecznościowych Kulturopolis.pl.

A co jeśli już od dawna śledzisz nasze konta? Możesz również wziąć udział w konkursie. Wystarczy w kilku zdaniach zrecenzować dowolny produkt na www.kulturopolis.pl, w którego posiadaniu jesteś lub który zainteresował Cię na tyle, aby krótko go podsumować.

Portale społecznościowe Kulturopolis odnaleźć można tutaj:

http://kulturopol...lturopolis!,218.html


Życzmy udanego lata 2012!
Załoga Kulturopolis.pl

Nagrody:
Płyta Kim Nowak "Kim Nowak"

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez Kulturopolis.pl. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodała mkmadzia7

Nagrody

Nadesłane przez: Kulturopolis.pl Opublikowane przez: mkmadzia7

Podobne konkursy

Dodaj komentarz