Zakończony

Konkurs "Pochwal się swoim salonem"

Opis konkursu

Zadanie konkursowe polega na tym, że Uczestnik wykona zdjęcie/zdjęcia, przedstawiające aranżację zakupionego u Organizatora produktu typu narożnik, kanapa, wersalka w pomieszczeniu sypialnianym. Aranżacja winna być tak skomponowana, by identyfikacja producenta mebla była możliwa. Data zakupu mebla, przedstawionego w Zgłoszeniu, jest nieistotna.

Zgłoszenie konkursowe należy przesłać wiadomością mailową na adres: sklep@comfort4u.eu z dopiskiem w tytule wiadomości „Konkurs Pochwal się swoim salonem”.

Nagrody

  • Za zajęcie pierwszego miejsca – voucher o wartości 2793 zł, upoważniający do bezpłatnego pobytu przez 7 dób hotelowych przez maksymalnie 9 osób w jednym z domków sieci Holiday Park & Resort, dostępnych w następujących lokalizacjach sieci: Ustronie Morskie, Pobierowo, Mielno, Niechorze, Rowy, Kołobrzeg.
  • Za zajęcie drugiego miejsca – voucher o wartości 2093 zł, upoważniający do bezpłatnego pobytu przez 7 dób hotelowych przez maksymalnie 4 osób w jednym z apartamentów sieci Holiday Park & Resort, dostępnych w następujących lokalizacjach sieci: Ustronie Morskie, Pobierowo, Mielno, Niechorze, Rowy, Kołobrzeg.

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: netka2000

Podobne konkursy

Brak komentarzy.