Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Podróże kształcą"

Konkurs Podróże kształcą

Opis konkursu

W trakcie konkursu uczestnicy zdobywać będą punkty konkursowe – Polonusiki, które będą przyznawane za:
- przejechane kilometry udokumentowane biletem na linie PKS Polonus (minimum jeden bilet), zakupionym i zrealizowanym w okresie 22.01.-02.03.2014 r.
- prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe (minimum jedno z 10 pytań) umieszczone na stronie www.pkspolonus.pl, fanpage’u Polonus na Facebook'u, w Saloniku Pasażera oraz w punkcie informacyjnym na Dworcu Zachodnim
- podanie adresu e-mail do newslettera w zgłoszeniu konkursowym (opcjonalnie).
- Przewidziano również okresowe promocje w przyznawaniu podwójnej liczby Polonusików za bilety na niektóre linie Polonus.
- Termin zbierania biletów: 22.01.2014 r. – 02.03.2014 r.
- Termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych: 07.03.2014r.
Tematyka konkursu, nagrody i pytania konkursowe związane są z tematyką podróży, wypoczynku i kształcenia zarówno poprzez zwiedzanie nowych miejsc jak i kształcenia w sensie dosłownym.
Pytania konkursowe przygotowywane będą przez PKS Polonus, CzechTourism - biuro promocji turystyki czeskiej w Polsce oraz Wyższą Szkołę im. B. Jańskiego W Warszawie – głównych partnerów w konkursie i fundatorów głównych nagród konkursowych.
Pytania konkursowe prezentowane będą jednocześnie na stronach internetowych Organizatora i głównych fundatorów nagród, w Puncie Informacyjnym oraz Saloniku Pasażera na Dworcu Zachodnim w Warszawie.

Nagrody

5 dniowy pobyt w Hotelu Sklar ****w Harrachowie
7- dniowy pobyt w hotelu Paprsek Ski & Resort w Jesionikach ufundowany przez CzechTourism - biuro promocji turystyki czeskiej w Polsce
2x bezpłatny indeks na studiach podyplomowych lub zamiennie dwa darmowe semestry nauki na studiach I lub II stopnia na wybranym wydziale (Wydziały w Warszawie, Krakowie, Chełmie, Elblągu, Opolu, Zabrzu i Szczecinie) ufundowane przez Wyższą Szkołę im. Bogdana Jańskiego w Warszawie
- weekendowy pobyt dla 2 osób w Hostelu Zachodni w Warszawie
- darmowe bilety na przejazdy liniami PKS Polonus na przejazd „Tam” i „Z powrotem”
- nagrody gwarantowane dla wszystkich uczestników, którzy zdobędą próg minimalnej ilości punktów konkursowych określony w regulaminie ufundowane przez PKS Polonus w Warszawie S.A.
- weekendowy pobyt dla 2 osób w Apartamentach Izabela w Szklarskiej Porębie ufundowane przez Apartamenty Izabela
- weekendowy pobyt dla 2 osób w Pensjonacie Halny ** w Zakopanem ufundowane przez Pensjonat Halny ** w Zakopanem

Nadesłane przez: ace Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz