Zakończony

Konkurs "Polacy są niesamowici"

Opis konkursu

Pokaż, że Polacy są niesamowici!
Gościnni, pracowici, ciekawi świata, lubiący narzekać, pewni siebie? No właśnie, jacy my Polacy jesteśmy? Czas pokazać światu, że potrafimy dużo więcej, niż innym się wydaje! Konkurs „Polacy są niesamowici” skierowany jest do każdego, kto chce pochwalić się niezwykłymi umiejętnościami, niecodziennym hobby czy po prostu swoim poczuciem humoru!
Jeżeli czujesz, że to co sprawia Ci radość, może przyciągnąć także uwagę innych osób, jeśli chcesz pochwalić się swoimi umiejętnościami lub po prostu udało Ci się utrwalić jakieś niesamowite wydarzenie – podziel się tym z nami! Nagraj krótkometrażowy film i prześlij go do nas! Pokażmy, że Polacy są niesamowici! Wystarczą 3 kroki, żeby wziąć udział w konkursie i wygrać kamerę Gopro Hero 3 Black!
1. Pokaż światu, że Polacy są niesamowici i nagraj to! Film zgłaszany do konkursu może być nagrany w dowolnej technice, np. przy użyciu cyfrowej kamery, video, aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego. Dodatkowo, film musi spełniać poniższe parametry:
- dopuszczalne rozszerzenia to: avi, mov, mp4, mpg, mpeg;
- film nie może mieć więcej niż 150 MB;
- film nie może być dłuższy niż 3 minuty.
2. Prześlij film do nas. Film należy umieścić na stronie konkurs-minholder.com lub wysłać pocztą na płycie DVD/CD na adres: Noidss Sp. z o.o. ul. Oswobodzenia 1, 40 - 403 Katowice z podstawowymi danymi: imię, nazwisko, e-mail, telefon kontaktowy. Zgłoszenie do konkursu następuje po wypełnieniu znajdującego się na stronie formularzu zgłoszeniowego oraz akceptacji regulaminu.
3. Wygraj kamerę Gopro Hero 3 Black! Wyniki Konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej minholdernet.com najpóźniej do 25 stycznia 2014r.

Nagrody

Kamera Gopro Hero 3 Black!

Przejdź do strony z konkursem

Nadesłane przez: KSOB

Podobne konkursy

Brak komentarzy.