Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "PORTRET" - wygraj TABLET lub APARAT CYFROWY

Konkurs PORTRET - wygraj TABLET lub APARAT CYFROWY

Opis konkursu

Jeżeli chcesz pochwalić się swoimi zdjęciami nawiązującymi do tytułu konkursu, a przy okazji wziąć udział w zabawie jaką jest konkurs fotograficzny to zapraszamy! Masz także szansę na zdobycie interesującej nagrody!

Konkurs przebiega dwuetapowo:
Etap I - Głosowanie smsowe internautów. W tym etapie zostaje wyłonionych 20 zdjęć z największą ilością oddanych głosów. Zdjęciu z największą ilością głosów od internautów zostanie przyznanych 20 punktów, kolejnemu - 19 itd, a dwudziestemu - 1 punkt. Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania sie do II Etapu jest zdobycie minimum 10 głosów od internautów.
Etap II - Ocena jury. 20 zdjęć zakwalifikowanych do tego etapu ocenianych jest przez jury. Najlepsze zdjęcie, wg jury, dostaje 20 pkt., kolejne 19 itd. Zwycięskim zdjęciem zostanie ta praca, która zgromadzi w sumie najwięcej punktów z obu etapów.

Udział w konkursie automatycznie oznacza akceptację regulaminu konkursu, w tym również fakt, że posiada się wszelkie prawa autorskie do zgłoszonego zdjęcia.

Zdjęcia do konkursu należy przysyłać w formie załącznika na adres: kfotogr@gmail.com

Nagrody

- TABLET GOCLEVER TERRA 10" - 2 -rdzeniowy procesor, 8 GB RAM, Android 4.1 Jelly Bean, multitouch, Wi-Fi, kamera, Bluetooth, rozdzielczość 1024x600, HDMI)
- APARAT CYFROWY Samsung (WiFi, 10x ZOOM optyczny. stabilizacja obrazu, 16,6 mln pikseli, 3" wyświetlacz LCD, nagrywanie filmów)

Nadesłane przez: kfotogr Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz