Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Powidoki w MSN"

Konkurs Powidoki w MSN

Opis konkursu

Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe opublikowane na fanpage pod formalnym zawiadomieniem Organizatora o Konkursie.
Dodawanie Zgłoszeń konkursowych odbywa się poprzez dodanie komentarza w formie wyłącznie tekstowej od 6.12.2017. do 13.12.2017 do godz. 23.59.

Każdy Uczestnik może się zgłaszać do bólu, czyli wysłać dowolną liczbę Zgłoszeń konkursowych, aczkolwiek uprzedzamy, że Zgłoszenia konkursowe zawierające treści obraźliwe lub obelżywe, erotyczne, niecenzuralne, ośmieszające, nieprzyzwoite, naruszające powszechnie akceptowane zasady moralności, naruszające godność osobistą, nawiązania do symboli religijnych, etnicznych lub rasowych lub naruszające czyjeś prawa autorskie zostaną niezwłocznie i bezpowrotnie usunięte przez moderatorów profilu. Uczestnicy, którzy dodali najlepsze Zgłoszenia konkursowe wybrane przez Jury otrzymają nagrody.

Wyniki Konkursu wraz z nazwiskami Laureatów zostaną ogłoszone publicznie przez Organizatora na fanpage nie później niż do dnia 18.12.2017 r.

Nagrody

Przenośne Power Banki (5 szt.). Wartość jednej nagrody nie przekracza 100 zł brutto. Uczestnik Konkursu może otrzymać tylko jedną Nagrodę, niezależnie od liczby jego Zgłoszeń konkursowych.

Nadesłane przez: cb656 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

Gość ~cb656

06.12.17 10:24:29

Zawiadomienie o konkursie: https://www.faceb.../?type=3&theater

0 0
Dodaj komentarz