Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Przedświąteczny Relaks"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 14.12.2012

Organizatorem konkursu jest serwis tesco.pl.
1. Uczestnikiem Konkursu, na warunkach określonych w niniejszym Regulaminie, może być każda osoba fizyczna, która od dnia 1 grudnia 2012 roku do dnia 14 grudnia 2012 roku dokona zgłoszenia uczestnictwa w konkursie za pomocą widomości SMS o treści: DOVE. ODP i AXE.ODP na numer 71700 następnie wpisze rozwiązanie krzyżówki z Magazynu Tesco.
2. Zadaniem uczestników Konkursu jest zarejestrowanie swojego zgłoszenia od dnia 1 grudnia 2012 roku do dnia 14 grudnia 2012 roku włącznie. Czas rejestracji brany pod uwagę będzie odczytywany zgodnie z zegarem serwera przyjmującego zgłoszenia SMS -owe Organizatora konkursu dokładnością do jednej milionowej części sekundy.
3. Ważne są jedynie zgłoszenia wysłane SMS -em na numer 71700. Koszt przesłania wiadomości SMS wynosi 1 zł netto plus 23% VAT (1,23 zł z Vat).
4. Zgłoszenie przesłane za pośrednictwem wiadomości SMS powinno zawierać treść zgodną z podaną wyżej w punkcie 1. W odpowiedzi na SMS, przesłany na numer 71700, Uczestnik otrzyma od Organizatora potwierdzenie, za pomocą zwrotnej wiadomości SMS, z informacją, że jego zgłoszenie zostało zarejestrowane.
5. Organizator, w odpowiedzi na przesłany przez uczestnika SMS, prześle podczas trwania Konkursu, maksymalnie 3 dodatkowe SMS -y, zawierające informacje na otrzymywanie od Organizatora lub od Spółki Tesco Polska za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych w czasie trwania, a także po zakończeniu konkursu na numer telefonu, z którego przesłano SMS -a zgłoszeniowego.

Nagrody:
Nagrodami głównymi w konkursie jest:
• 13 zestawów damskich kosmetyków Dove o wartości 29,99 PLN brutto każdy. W skład jednego zestawu wchodzi (Dove Silk Glow Żel pod prysznic 250ml, Dove Jedwabisty Balsam do ciała 250ml, Dove Silk Dry Spray 150ml, Dove Silk&Sleek Szampon 250ml)
• 13 zestawów męskich kosmetyków Axe o wartości 25,99 PLN brutto każdy. W skład każdego zestawu wchodzi (Axe Dark Temptation Spray 150ml, Axe Dark Temptation Żel pod prysznic 250ml, Silikonowy holder na żel pod prysznic).

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez barbara1910. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: barbara1910 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz