Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Przetestuj zapach Whisky for Women konkurs z firmą WIT"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 20.11.2011 do: 20.12.2011

Organizatorem konkursu jest serwis udziewczyn.pl.
Zapachy odgrywają w naszym życiu bardzo ważną rolę, pobudzają nasze zmysły, wywołują przeróżne wrażenia, przywołują wspomnienia...To zapach sprawia, że czujemy się nieswojo, działa na nas drażniąco, bądź wprost przeciwnie, rewelacyjnie i czujemy się wtedy pewne siebie.Każdy z nas ma swój ulubiony zapach perfum, wody toaletowej, dezodorantu, niektórzy nawet kilka, a jeszcze inni wciąż poszukują tego jedynego, lub po prostu lubią je zmieniać. Weź udział w naszym konkursie na testerkę wody toaletowej dla kobiet Whisky i przekonaj się osobiście, czy ten zapach ma szansę stać się Twoim ulubionym.

Poszukujemy aż 15 testerek!!!

Sponsorem Whisky for Women jest Wit Dystrybutor Kosmetyków
Wit to firma znana w całej Polsce jako dystrybutor kosmetyków renomowanych światowych i polskich marek. Od 22 lat zajmuje się sprzedażą kosmetyków w centralnej Polsce, gdzie dostarcza towar do ok. 1500 sklepów, a od 6 lat terenem jej działania jest cały kraj, gdzie posiada ok. 60 odbiorców hurtowych. Wit jest ogólnopolskim dystrybutorem marek - Mayfair, Denim, Chique, W7, Cuba, Whisky.
www.wit.pl

Zadanie konkursowe

Zapach pomarańczy, cynamonu, róż, a może jakiś inny??? Napisz o zapachu, który szczególnie lubisz, do którego masz sentyment i krótko uzasadnij, z czym Ci się on kojarzy i dlaczego? (pamiętaj, że może to być tylko 1 zapach). Swoją wypowiedź zamieść na Forum w katalogu Moda i uroda, podkatalogu Przetestuj perfumy konkurs z firmą WIT.


Wody zostaną przydzielone losowo przez redakcję, nie ma możliwości zamiany na inną.

UWAGA!!!
Wybrane osoby-testerki, będą miały za zadanie osobiście i rzetelnie przetestować dany zapach i wypełnić ankietę. Wszelkie działania niezgodne z regulaminem i nie wywiązanie się z zadania, skutkują obciążeniem finansowym, taka osoba zobowiązuje się poprzez udział w konkursie do pokrycia kosztów produktu oraz przesyłki w przypadku wykrycia naruszenia przez nią zasad.

Nagrody:
Do rozdania mamy 15 wód Whisky for Women:

*Double Whisky 5szt.
*Whisky Blue 4szt.
*Whisky Women3szt.
*Whisky FinEst 3szt.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez agafranka. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: agafranka Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz