Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Przyroda"

Konkurs Przyroda

Opis konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na adres e-mail podany na stronie internetowej konkursu zdjęcie zgłaszane na konkurs wraz z podaniem imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, adresu email oraz telefonu kontaktowego, co jednocześnie uważane jest za zgodę na publikacje zdjęć w internecie.

Nadsyłane zdjęcia muszą nawiązywać do tematu konkursu.
Etap I - Głosowanie smsowe internautów. Koszt SMSa 2,46 zł. z VAT. W tym etapie zostaje wyłonionych 20 zdjęć z największą ilością oddanych głosów. Zdjęciu z największą ilością głosów od internautów zostanie przyznanych 20 punktów, kolejnemu - 19 itd, a dwudziestemu - 1 punkt. Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania sie do II Etapu jest zdobycie minimum 10 głosów od internautów.
Etap II - Ocena jury. 20 zdjęć zakwalifikowanych do tego etapu ocenianych jest przez jury. Najlepsze zdjęcie, wg jury, dostaje 20 pkt., kolejne 19 itd. Zwycięskim zdjęciem zostanie ta praca, która zgromadzi w sumie najwięcej punktów z obu etapów.

Nagrody

SAMSUNG GALAXY TAB 3 - Dual Core, 8 GB RAM, Android 4.2, multitouch, Wi-Fi, kamera, Bluetooth, rozdzielczość 1024x600) lub (do wyboru): APARAT CYFROWY Samsung (WiFi, 10x ZOOM optyczny. stabilizacja obrazu, 16,6 mln pikseli, 3" wyświetlacz LCD, nagrywanie filmów)

Nadesłane przez: elhad Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz