Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Quiz podróżniczy"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 05.03.2012 do: 17.03.2012

Organizatorem konkursu jest serwis Tanie loty na Facebooku.
Bilety lotnicze do zgarnięcia na Facebooku!

Już dziś rozpoczyna się druga edycja konkursu linii lotniczej Eurolot organizowanego we współpracy z serwisem Tanie-loty.com.pl. Do zgarnięcia co tydzień są dwa podwójne bilety na podróż lotniczą w dwie strony na terenie Polski. Konkurs jest przeznaczony dla fanów Eurolot i Tanie Loty na Facebooku;

Celem konkursu jest sprawdzenie znajomości lotnictwa, jego historii i współczesności, a także ogólnej wiedzy o świecie i aktualnej sytuacji geopolitycznej. Pytania bywają bardzo trudne, a sprawne posługiwanie się wyszukiwarką Google nie zawsze będzie wystarczające, by zgromadzić odpowiednią ilość punktów. Konkurs ma zachęcić fanów latania do rywalizacji i poprawiania swoich wyników.

Zasady zabawy są bardzo proste. Każdy etap konkursu trwa od poniedziałku do piątku i w tym czasie uczestnik odpowiada codziennie na 3 pytania starając się o jak najlepszy wynik uzależniony od trafności odpowiedzi i czasu ich udzielenia. Dodatkową zachętą do regularnego grania będzie dla fanów bonus przyznawany za codzienny udział w zabawie. Uczestnik może poprawić swój wynik zapraszając do zabawy 3 swoich znajomych, za co uzyska kolejne podejście w quizie.

Nagrody:
Bilety lotnicze

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez konkursikowiec. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: konkursikowiec Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz