Konkurs "Reign-Quest" Żabka
Opis konkursu
Kup w Żabce z użyciem aplikacji Żappka napoje Reign i weź udział w poniższych konkursach:
- Kup 1 napój Reign i odbierz kolejny napój gratis
- Kup 2 kolejne napoje Reign i odbierz 2 kolejne napoje gratis
- Kup 3 kolejne napoje Reign i odbierz 3 kolejne napoje gratis
- Kup 4 kolejne napoje Reign i odbierz 3 napoje gratis i odpowiedz na pytanie:
Dlaczego właśnie Ty powinieneś spotkać się na treningu z Krzysztofem Radzikowskim? (max 650 znaków)
Nagrody
Nagrody w odpowiednich etapach:
- Napój Reign - nagroda gwarantowana
- napoje Reign - nagroda gwarantowana
- napoje Reign - nagroda gwarantowana
- napoje Reign - nagroda gwarantowana
1x wyjazd na trening z Krzysztofem Radzikowskim (wartość 9000 PLN)
100x torba sportowa Reign (wartość 150 PLN)
100x mata do ćwiczeń (wartość 100 PLN)
Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin
Podobne konkursy
-
Konkurs "Gorzka w Żabce" 18+ Do zakończenia 4 dni
-
Hard loteria - 2 000 000 zł w puli nagród! Żabka, 18+ Do zakończenia 41 dni
-
Konkurs "Zima pełna Ż" Żabka, 18+ Do zakończenia 12 dni
-
Konkurs "Coraz bliżej święta z Coca-Cola" Żabka Do zakończenia 12 dni
-
Konkurs "Świętuj z duetem Pepsi i Lay’s" Carrefour, etapy tygodniowe Do zakończenia 17 dni
-
Konkurs "Świętuj koniec roku z Pepsi i Lay’s" Biedronka, etapy dzienne Do zakończenia 12 dni
-
Konkurs "Grześki | Kto zna grzeszki mikołaja?" Żabka Do zakończenia 4 dni
-
Konkurs "Rozegraj święta po swojemu z Pepsi" Lidl, etapy dzienne Do zakończenia 2 dni
-
Konkurs "Wygrywaj nagrody i weź wolne od planów" Kaufland Do zakończenia 12 dni
-
Konkurs "Zimowa wyprawa z Pepsi i Lay’s" Delikatesy Centrum, etapy tygodniowe Do zakończenia 9 dni
kreo42
17.11.2022 19:15:4010000 zł podejrzewam że to jest wynagrodzenie dla Krzycha, teraz pomyślcie ile trzeba byłoby kupić puszek na trening z Pudzianem a jego wynagrodzenie min. 100000
konkursjusz
16.11.2022 18:25:55Koniec roku się zbliża, widzę że trwa wyścig o tytuł konkursowego DNA.
Chrzanić to. Po prostu nie ma słów na to
incendio12
16.11.2022 15:12:14Jak czytałam opis to nie wyglądało aż tak tragicznie liczbowo, ale faktycznie jak się to policzy to masakra.. Trzeba kupić 10 puszek żeby wziąć udział w konkursie, odebrać prawie tyle samo i potem to stoi i się kumuluje z tymi Monsterami i innymi (a taką ilość to można tylko rozdać, więc truje się tym rodzinę i znajomych). Jeszcze 4 puszki są akceptowalne ale tyle?
A nagrody zupełnie nie tematyczne - bo jeśli ktoś potrzebuje maty do ćwiczeń, to chyba chce jakoś zdrowo żyć, a nie truć się tym syfem? Lepiej kupić tą matę, niż tracić czas na ten śmieszny konkurs
A wartość nagrody głównej chyba im się pomyliła o jedno Zero - w 1000 zł bym uwierzyła
radziosny
16.11.2022 14:16:54Jeżeli dobrze policzyłem to, żeby wziąć udział w konkursie trzeba wyjść z 19 puszkami tego czegoś pełnego konserwantów. Poza tym to serio nocleg z kolacją i treningiem dla 2 osób to koszt 10000zł? Dziwne te liczby
Jasminum
16.11.2022 13:33:48No to dziś MATA do ćwiczeń MATĘ. Na te warunki się ZGADZATA?